Nu jau kārtīgi esam iesoļojuši septembrī un studiju laiks studentiem ir ierastā ikdiena. Mēs, “Studentu pietura”, jau atkal tiekamies ar jums ēterā, kā jau katru pirmdienu. Raidījumā šodien parunāsim par studentiem aktuālam tēmām - stipendijām un “Erasmus” apmaiņas programmu jaunajiem uzņēmējiem.

Raidījuma sākumā tiksimies ar divām viešņām no uzņēmuma Civitta, kuras pastāstīs par programmu “Erasmus jaunajiem studentiem”, kas dod iespēju jaunajiem uzņēmējiem vai tiem, kas gatavojas uzsākt uzņēmējdarbību, doties apmaiņas programmā. Meitenes pastāstīs, kuri var pieteikties, uz kurieni ir iespēja doties apmaiņas programmā, kādu ieguvumu varēs gūt un vēl par daudzām interesantām lietām. Vairāk ar informāciju var iepazīties šeit: www.erasmus-entrepreneurs.eu

Raidījuma otrajā daļā tiksimies ar LSA Sociālā virziena vadītāju Līvu Vaivadi, kura mums pastāstīs par stipendiju Studētgods, kurai vēl var paspēt pieteikties līdz 20.septembrim Latvija.lv. Līva pastāstīs, kurš var pieteikties stipendijiem, kādām jābūt sekmēm, lai pieteiktos un citu noderīgu informāciju par stipendiju. Kā arī Līva pastāstīs vispār par sociālo atbalstu studentiem.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Luīze Špaka, Santa Katrīna Meikališa.