Sveiciens šajā pirmssvētku pirmdienā, kad visapkārt jau jūtamas pavasara smaržas un tik drīz jau gaidītās Lieldienas. Kā jau katru pirmdienu, arī šo pirmdien radio NABA izskan “Studentu Pietura”, kur šajā reizē parunāsim par tuvojošos 27. Rīgas Starptautisko īsfilmu festivālu “2ANNAS”, kā arī par Latvijas Universitātē izvietoto atkritumu šķirošanas sistēmu - tās panākumiem līdz šim un turpmākajām iecerēm.

Šodien raidījumā kā pirmie viesosies jaunie režisori, kuru filmas varēs noskatīties filmu festivāla “2ANNAS” ietvaros - Terēze Talita Rozenblate, Rūta Znotiņa un Jāzeps Podnieks. Viesi iepazīstinās un pastāstīs par savām filmām un to, kas viņus ikdienā iedvesmo.
Vairāk par festivāla programmu.

Turpinājumā - vai zinājāt par Latvijas Universitātes uzsākto ceļu uz bezatkritumu universitātes statusu? Pavisam nesen Latvijas Universitātes ēkās tika uzstādīti papildus 45 jauni atkritumu šķirošanas konteineri ar atsevišķām tvertnēm dažādiem atkritumu veidiem.
Par šo mērķi veicināt Latvijas Universitātes studentu un darbinieku atkritumu šķirošanas paradumu maiņu ikdienā pastāstīs mums mūsu viesis Renārs Kairis, kurš ir arī Latvijas Universitātes Ekopadomes priekšsēdētājs un Latvijas Universitātes Studentu padomes biedrs. Sīkāku informāciju par šo projektu iespējams uzzināt apmeklējot vietni.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Krista Kīna, Luīze Špaka un Bruno Mārtiņš Binovskis.