Brīnišķīgā pirmdiena atkal ir klāt! Taču šī pirmdiena ir mazliet citādāka. Līdz ar iknedēļas “Studentu pieturu”, ir atnākusi arī vasara! Kādu mūziku rada studenti? Kā sagatavoties sesijai? Šo un vēl daudz cita apspriedīsim šodienas raidījumā.

Māksla, protams, ir ļoti skaista un to ir svarīgi baudīt ikvienam, taču tā nestāv klāt universitātes sesijai. Laiks, kad studentiem jāatsauc atmiņā katrs informācijas mazumiņš, ko pēdējo 4 mēnešu laikā esam dzirdējuši un jāliek uz papīra, par prieku mums un mūsu lektoriem! Dzirdēsim Paulu Lūsi un Annu Petričenko, Latvijas Universitātes psiholoģijas programmas 2. kursa studentes. Ar viņām parunāsim par pagājušo semestri, gaidāmo sesiju un kā labāk gatavoties eksāmeniem. Cerams, dzirdēsim arī kādu psiholoģisku triku, lai uzlabotu mūsu sniegumu!

Tik tikko, 23. maijā, Latvijas Radio 1. studijā norisinājās Latvijas Universitātes jauno mūziķu konkursa “HADRONS” fināls. Ikgadējā konkursa ietvaros studentiem no visas Latvijas tiek dota iespēja izrādīt savus muzikālos projektus un sasniegt vairāk mūzikas klausītāju. Šā gada “HADRONS” finālam izvirzīti seši muzikālie projekti "Kaligo", "Trīsas", "Mūūnskin", "Ekosistēmas", "Dziļi vienalga" un "Aptiekas bēru ansamblis".

“Studentu pieturas” korespondentes Alise Zālīte, Kristīne Leskinoviča un Elizabete Dzalbe devās uz “HADRONS” finālu, lai parunātu ar finālistiem un gūtu ieskatu Latvijas jauniešu mūzikas jaunradē.

Pievienojies mums pirmdienās, plkst. 16:00, un pagriezīsim pasauli kopā!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Elizabete Dzalbe un Sebastians Šmits.