Ahoi pirmdienā! Aiz loga jau putni čivina un saulīte silda, un esam gatavi iesoļot kārtīgā pavasarī kopā ar jums! Pavasaris mūsu prātus padara gaišākus, gribam vairāk izkustēties un mazāk sēdēt pie datoriem, bet! Tas diemžēl nenozīmē, ka darbi ir beigušies, tādēļ šīs nedēļas raidījumā piedāvāsim jums palīdzīgas rokas darbu darīšanai pie datoriem un motivāciju iesākot novest līdz galam.

Raidījuma pirmajā daļā pie mums studijā viesosies NaNoWriMo jeb “Nacionālā romānu rakstīšanas mēneša” reģionālā vadītāja Laura Vilka, kas pastāstīs par aprīlī gaidāmo rakstniecības nometni, un iniciatīvu kopumā. Kas to lai zina, varbūt tieši Tevi, līdzīgi kā mūsu raidījuma vadītājus, tas motivēs katru dienu mērķtiecīgi piesēsties pie sava bakalaura, maģistra vai doktordarba? Vai arī tieši pretēji – paprokrastinēt, uzrakstot savu romānu?

Otrajā raidījuma daļā uzzināsim vairāk par to, kas mūs visus jau gadiem vajā – attālinātās mācības un kā uzlabot savu virtuālo pieredzi ar dažādiem tehniskiem padomiem no informācijas tehnoloģiju speciālista Dmitrija Ņikitina. Runāsim par labāko tehnisko nodrošinājumu attālinātajam darbam, par to, kā uzlabot sava mājas interneta spējas un kā uzturēt savu digitālo drošību šajā interneta pārņemtajā pasaulē. Katram būs kas jauns, ko iemācīties!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Pēteris Hermanis Osipovs, Santa Katrīna Meikališa.