Uz jautājumu “Kam rūp students?” atbildes var būt dažādas, taču viena no tām noteikti ir -“Studentu pieturai”. 8. oktobra raidījumā pievēršamies ārpuslekciju izglītībai un izaugsmei. Runājam par semināru jaunumiem, aktīviem studentiem, kā arī par jauniešiem un klasisko mūziku.

Pirmajā daļā studijā viesojas Latvijas Studentu apvienības (LSA) Iekšējā virziena vadītāja Santa Katrīna Meikališa un semināra “Kam rūp students? 2018” projekta vadītāja Dagnija Roga, kas stāsta par trīs dienu semināra un studentijas aizkulisēm un to, kāpēc noteikti ir vērts tajā piedalīties. Seminārs norisināsies no 2. līdz 4. novembrim.

Savukārt otrajā pusstundā “Studentu pieturā” piekāpj Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra Izglītojošo projektu producente Elīna Auzāne, lai iepazīstinātu klausītājus ar klasiskās mūzikas koncertu sēriju, kas īpaši paredzēta jauniešiem – tajā nav jāpakļaujas novecojošiem stereotipiem par koncertu kārtību, tā vietā patiešām izbaudot mūziku kopā ar stāstījumu par komponistu kā dzīvu cilvēku un video projekcijām.

Raidījumu vada Līva Kukle un Kaspars Eglītis.