Šajā raidījumā turpinām jauno rubriku, kurā iepazīstināsim ar visām Latvijas Universitātes fakultātēm un to piedāvājumu topošajiem un esošajiem studentiem.

Raidījuma pirmajā daļā runāsim ar Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes Prof. dekānu Gundaru Bērziņu. Uzzināsim, kāpēc ir vērtīgi studēt kādā no daudzajām fakultātes piedāvātajām programmām un kā zināt, ka tā paredzēta tieši tev. Noskaidrosim arī, kā norisinās praktiskā uzņēmējdarbība LU Studentu biznesa inkubatorā un kāda ir studentu loma tā darbībā.

Otrajā daļā pievērsīsimies Juridiskajai fakultātei, ar kuru iepazīstinās Krimināltiesisko zinātņu katedras vadītāja un fakultātes dekāne prof. Kristīne Strada-Rozenberga. Skaidrosim, ko sevī ietver plašais jurisprudences jēdziens, kā arī, iespējams, lauzīsim kādus ar šo nozari saistītos stereotipus.

Noslēgumā attālināti studijā viesosies Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes mākslas nodaļas pasniedzējs Juris Nikiforovs. Kopīgi noskaidrosim, kā visas atšķirīgās fakultātē apgūstamās nozares sadzīvo un mijiedarbojas savā starpā. Tāpat pārrunāsim, kādām galvenajām īpašībām jāpiemīt PPMF studentam.

Raidījumu vada Elīna Krēmere un Anna Emīlija Onzule.