Februāris jau klāt? Jā, un vēl pie tam īpašais, 29 dienu, februāris! Tikai nesatraucies, "Studentu pieturai" tāpat sanāks ēterā tikt četras reizes un apspriest visu studentiem svarīgo.

Radioviļņos dzirdēsiet Patrīciju Gabrielu Grasmani un Haraldu Gertu, 2024. gada Latvijas Mākslas Akadēmijas karnevāla "Dekadences jātnieki" organizatorus. Šā gada karnevālā sagaidāmi tādi mākslinieki kā Dzeltenie Pastnieki, Juris Simanovičs un grupa Bez grēka ieņemtie, PND, Jānis Kreičmanis no Comedy Latvia, mākslas darbu izstādes un citas hipijiskas aktivitātes. Konkrētāk- Haralds un Patrīcija raidījumā.  Vairāk informācijas.

Taču, kā iejusties tik klasiskā studentu pasākumā, ja pat vēl neesat students? Ar to mums palīdzēs Auce Mūrniece, LU Komunikācijas departamenta studentu piesaistes nodaļas projektu vadītāja un viena no vadošajiem "LUniverss" organizatoriem. LUniverss ir studentu festivāls, kurā jebkuram interesentam ir iespēja izzināt Latvijas Universitātes studiju iespējas, iepazīt LU Akadēmisko centru un piedalīties dažādās, ar studentiju saistītās, aktivitātēs. Papildus info šeit.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Alise Zālīte un Sebastians Šmits.