Sveicieni patriotu nedēļā! Klāt jau atkal pirmdiena ar iemīļoto raidījumu “Studentu pietura” ierastajā laikā plkst. 16:00.

Šodien pie mums viesosies Latvijas Debašu asociācijas “Qou Tu domā” veidotā pasākuma “Latvijas universitāšu debašu akadēmija” dalībnieki. Pasākums norisinājās no 11. līdz 13. novembrim Siguldā, tādēļ dalībnieki dalīsies ar emocijām un pieredzi, ko ieguva šajā pasākumā. Studijā par debatēm runāsim ar Elīnu Šalajenko, LU bakalaura programmas “Angļu filoloģijas” 2. kursa studenti ar pieredzi debatēšanā “World Schools” formātā, tāpat runāsim ar LU bakalaura programmas “Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija” 2. kursa studentu Bruno Binovski, kurš aktīvi iesaistās arī Eiropas Parlamentā, kā arī mums pievienosies LU bakalaura programmas “Datorzinātne” 2. kursa studente, tehnoloģiju entuziaste un iesācēja debatētāja Ieva Radzvilaviča.

Raidījuma otrajā pusē informēsim par aktuālākajiem pasākumiem saistībā ar Latvijas dzimšanas dienu un sveicienu no raidījuma “Studentu pietura”.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Laura Luīze Dumbre, Pēteris Hermanis Osipovs.