Sveicieni novembra pēdējā pirmdienā! Apkārt vēljoprojām virpuļo sniegpārslas un Ziemassvētki tuvojas straujiem soļiem, un arī šodien “Studentu pieturas” komanda ir sagatavojusi aizraujošas tēmas, par kurām apspriesties pie siltas tējas tases.

Šodien raidījuma pirmajā pusē pie mums viesosies Latvijas Universitātes Studentu padomes Vēlēšanu komisijas vadītājs Deniss Celuiko, kurš pastāstīs par aizvadītajām fakultāšu vēlēšanām – par vēlētāju aktivitāti, kandidātu sarakstiem un dažādiem interesantiem faktiem no šī gada vēlēšanu procesa.

Pēc tam runāsim par šīgada pirmo Ziemassvētku balli Latvijas Universitātē! LU JF un MF Ziemassvētku balli, kas notiks jau 9. decembrī LU Lielajā aulā. Vairāk par šo pasākumu uzzināsim kopā ar balles vakara vadītāju Tomu Auziņu, kurš pastāstīt par to, kā ģērbties, ko sagaidīt muzikālā ziņā, un kā tad patiesībā izpaudīsies balles tematika – “Nakts zem zvaigznēm”.

Raidījuma noslēgumā klausies rubriku par Džona Kvika “Efektīvās mācīšanās” teoriju. Džims Kviks bērnībā saukts par "zēnu ar salauztajām smadzenēm" – mūsdienās viņš ir viens no populārākajiem lektoriem atmiņas uzlabošanā un prāta optimizēšanā. Viņa motivāciju veido atziņa, ka visur tiek piedāvāts, ko mācīties, bet neviens nepiedāvā apgūt, kā mācīties. Dž. Kvika izveidotās mācīšanās metodes ir vienkāršas, bet efektīvas ikvienam, kurš nevēlas vienkārši bezjēdzīgi "iekalt".

Vada Elīna Krēmere, Santa Katrīna Meikališa, Inga Stankeviča, Laura Luīze Dumbre.