Sveiciens šajā saulainajā pirmdienā, kad sesija jau lēnām tuvojas finiša taisnei un arvien tuvāk ir vasaras brīvlaiks!
Kā jau katru pirmdienu, arī šodien radio NABA izskan “Studentu Pietura”, kur šajā reizē vairāk parunāsim par to, kas gaidām vasarā!

Vai zināji par iespēju iepazīties plašāk ar Latvijas Universitātes maģistrantūras studiju programmām, satikt mācībspēkus un studentus? Par to visu parunāsim ar pasākuma “No bakalaura uz maģistru” organizatori un Latvijas Universitātes studentu piesaistes nodaļas vadītāju Ilvu Steķi. Par pasākumu plašāku informāciju vari iegūt - https://www.lu.lv/notikumi/diena/notikums/e/pasakums-no-bakalaura-uz-magistru-2.

Raidījuma turpinājumā pie mums viesosies studējošo pašpārvalžu sadarbības foruma KUBS’17 galvenais organizators Māris Žugs, kurš mūs vairāk iepazīstinās ar vienu no lielākajiem vasaras notikumiem, lielisku, zināšanām bagātu pasākumu, kurš norisināsies jau vasaras izskaņā no 17. līdz 20. augustam – KUBS’17. Kubs kubam – draugs! Plašāku informāciju par KUBS’17 meklē - https://www.facebook.com/KubsKubam.

Un raidījuma noslēgumā pieķersimies mazliet sportiskākam tematam jeb Latvijas Universitātes studentu sporta spēlēm “Dzinējs”, kas norisināsies jau pavisam drīz – 22. un 23. jūlijā. Kādas sporta aktivitātes un disciplīnas piedzīvojamas šajās sporta spēlēs un kā tām šogad var pieteikties? Šo un daudz ko citu varēsim uzzināt raidījuma izskaņā.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Krista Kīna, Santa Katrīna Meikališa un Aleksandra Moskaļenko.