Pienācis tas bēdīgais laiks, kad palicis noslēdzošais “Studentu Pieturas” raidījums šajā mācību gadā! Bet priekšā ir vasara, atpūta un silts laiks. Vai Jums arī ir tā, ka nevarat sagaidīt mācību gada sākumu, lai ieraudzīt savu studiju draugus? “Studentu Pietura” šodien Jūs iepazīstinās ar vairākiem universitāšu un studentu pasākumiem, kurus būs iespējams apmeklēt vasarā. Kā arī, parunāsim par studentu pasākumu organizēšanu, kas ir ļoti aizraujošs process.

8. - 11. augustā norisināsies Studējošo pašpārvalžu sadarbības forums "KUBS", par kura organizēšanu, norisi, kā arī vispār par pasākumu organizēšanu pastāstīs Daina Taupmane Studējošo pašpārvalžu sadarbības foruma "KUBS" projekta vadītāja un Paula Veidemane Studējošo pašpārvalžu sadarbības foruma “KUBS” projekta vadītājas labā roka. Vairāk informācija par sadarbības forumu “KUBS” varat atrast facebook.com/KubsKubam, kā arī citos sociālajos tīklos.

Otrajā raidījuma daļā iepazistināsim klausītājus ar vairākiem vasaras pasākumiem studentiem. Parunāsim par vairākām izstādēm, piemēram, Ķīniešu un japāņu glezniecības un kaligrāfijas darbu izstāde "Padebešu ziedu vējš" jau ir apskatāma Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā, no 8. jūnija līdz 23. jūnijam pasākumu telpā "Šķūnis", kā arī izstāde "LMA DIZAINA DIENAS 2024", no 6. jūnija līdz 14. jūlijam, jau var apskatīt LMA Kalpaka bulvārī 13. Latvijas Mākslas akadēmija piedāvā izstādi “DIPLOMANDU DIENAS 2024”, kuru var apskatīt 14. jūnija līdz 14. jūlijam Latvijas Mākslas akadēmijas ēkās, Kronvalda bulvārī 4 un Kalpaka bulvārī 13.

Vasarā norisinās vairākas balles, kuras apskatīsim šajā raidījumā, piemēram, LU BVEF Izlaiduma balle “Laternu gaismā” norisināsies 21.jūnijā plkst. 21:00, bet LU SZF Dārza svētki izskanēs 28.jūnijā plkst. 16.00.

Vasarā ir jāpaspēj gan atpūsties gan izglītoties, tāpēc parunāsim arī par RTU Zinātkāres centrā «FUTURIMO RĪGA» skatāmo interaktīvo jūrniecībai velstītu izstādi «TAVS KOMPASS RĀDA UZ JŪRU», kuru būs iespējams apskatīt līdz oktobrim «Futurimo Rīga», Meža ielā 1, k6. Bet politikas cienītājiem būs interesanti un vērtīgi paklausīties par Vasaras skolu "Navigācijas drošība Baltijas valstīs: Rietumu nostāja tās robežās", kura norisināsies gan Nīderlandē, gan Latvijā!

Un, protams, paši nozīmīgākie pasākumi - sarunu festivāls LAMPA un svarīgākais šīs vasaras notikums LABA DABA!

Klausies “Studentu Pieturu”, lai zinātu par visiem gaidāmajiem pasākumiem, kuros vasarā var ne tikai atpūsties, bet arī izglītoties!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Daina Blūma un Agnese Kļaviņa.