Studiju un mācību semestra beigas kādam nozīmē ilgi gaidīto atpūtu, bet kādam tas nozīmē jaunu sākumu. “Studentu pietura” ir sagatavojusi ceļvedi visiem tiem, kas plāno pieteikšanos augstskolai un bakalaura studiju programmai pirmo reizi, vai atkārtoti.

Noderīga informācija būs arī visiem čaklajiem un cītīgajiem studentiem, kas plāno mācības maģistra studiju programmā!

Ar pareizu stāšanos augstskolā iepazīstinās Latvijas Universitātes studiju prorektore Kristīne Strada-Rozenberga. Ar dažādām LU piedāvātajām bakalaura līmeņa studijām var iepazīties šeit. Par koledžas un bakalaura līmeņa studiju (fakultātēs un filiālēs) 2024.gada uzņemšanas kārtību var iepazīties šeit.

Par maģistra studijām informāciju papildinās Latvijas Universitātes komunikācijas departamenta studentu piesaistes nodaļas projektu vadītāja Auce Mūrniece. Auce iepazīstinās arī ar 13.jūnijā plānoto pasākumu “MAĢISTRS=LU”, par kuru var izlasīt arī šeit. Ar maģistra līmeņa studiju (fakultātēs un filiālēs) uzņemšanas kārtību 2024.gadā var iepazīties šeit.

Iesāc savu studiju procesu pareizi un ar īstajām zināšanām - tam palīdzēs “Studentu pietura” kā jau katru pirmdienu 16:00-17:00.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Krista Kīna un Alise Zālīte.