Vienīgā jauno studentu veidotā radio pārraide Latvijā “Studentu pietura” ir izsludinājusi konkursu uz raidījuma satura veidotājiem un vadītājiem. Aicināti pieteikties mērķtiecīgi studenti, kuri vēlas radīt jaunu, citiem studentiem interesējošu saturu.

Pašreizējā raidījuma veidotāji meklē spēcīgu komandas papildinājumu, ar kuru kopā veidot studentiem interesējošu saturu ne tikai radio NABA viļņos, bet arī instagram, facebook un youtube vietnēs.

Raidījumu pašlaik vada LU Sociālo zinātņu fakultātes studentes Elīna Krēmere, Džeina Drelinga, Anna Evelīna Krišjāne, Aleksandra Moskaļenko un Anna Emīlija Onzule. Galvenokārt, viņu pienākumos ietilpst gan tēmu izvēle raidījumiem, gan to vadīšana un tikšanās ar viesiem studijā, kā arī anotāciju un rakstu izstrāde. Šis darbs attīsta ne tikai laika plānošanas prasmes, bet arī radošumu, ideju ģenerēšanu un dažādu nelielu projektu vadību. Gaidām jebkuras fakultātes studentus.

Ja tieši tev ir vēlme darboties radoši, kāda ideja raidījumam vai vienkārši vēlies labi pavadīt laiku, iepazīstot jaunus cilvēkus, droši piesakies!

Savu CV un pieteikumu līdz 25. oktobrim var sūtīt uz e-pastu naba@radionaba.lv ar norādi “Pieteikums raidījumam Studentu pietura”.

Studentu pietura ir LR6 jeb Radio NABA paspārnē esošs raidījums. Stāsts ir par to kā dzīvo studenti - esošie, bijušie un topošie. Piedāvājam dažādus stāstus, tematus un spilgtas personības. Runājam gan par mācību procesu, gan arī to, kā pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Katru pirmdienu raidījumā aicinām viesoties cilvēkus, kas zina, ko teikt. Atskatāmies pagātnē un ieskatāmies nākotnē.