Šajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. martam jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā norisināsies starptautiskā izglītības izstāde “Skola”, kas ik gadu piedāvā iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un karjeras izvēles ceļiem Latvijā un pasaulē. Pirmo reizi no izstādes “Skola” Latvijas Universitātes stenda Radio NABA raidīs tiešraidi gan internetā, gan FM radio viļņos.

Šajā izstādē vairāk nekā 140 izstādes dalībnieku – valsts un privātās augstskolas, profesionālās izglītības kompetences centri – koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas –, mācību centri u. c. jauniešiem prezentēs vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Interesenti varēs uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām.

Trīs dienu garumā Radio NABA programmā būs dzirdamas intervijas, sarunas, diskusijas par augstākās izglītības jautājumiem, inovācijām un iespējām. Kopā ar Latvijas Universitātes pasniedzējiem, studentiem, vadības pārstāvjiem runāsim par iespējām studēt Latvijas Universitātē, dzirdēsim veiksmes stāstus un interesantas iespējas studentiem. Aicināsim Radio NABA studijā viesoties arī citu augstskolu studentus un mācībspēkus, kopā ar augstākās izglītības organizāciju pārstāvjiem diskutēsim par šī brīža tendencēm. Tas viss un ne tikai, jautrā un svinīgā noskaņā – jo izstādei “Skola” – 25 gadu jubilejas svinības.

Piektdienas rītu ar digitāliem jaunumiem, izglītības digitalizāciju un virtualizāciju iesāks Radio NABA piektdienas rītu digitālo brokastu šefpavārs – Ahhhtis, savukārt pārējā laikā būs ēterā būs dzirdami raidījuma studentiem “Studentu pietura” vadītāji – Kaspars Eglītis, Līva Kukle, Ausma Cīrulniece, Māra Ulme un tiešraides producente – Anete Enikova.

Radio NABA ēterā FM 98,5 tiešraide no Ķīpsalas būs dzirdama no piektdienas līdz svētdienai laika posmā no plkst. 10.00 – 13.00, savukārt interneta video tiešraidē piektdien un sestdien no 10.00 – 18.00, svētdienā 10.00 – 17.00. Tiešraidēm sekot līdzi varēs naba.lv, sociālajos medijos facebook.com, twitter.com un instagram.com #nabaliveskola.