Šoreiz Studentu Pieturas speciālizlaidumā atskatīsiemies uz jaudīgā fotokonkursa “21x21” laureātu izstādes atklāšanu, kas notika 29. novembrī Latvijas Universitātē.

Dzirdēsim vairāk par izstādi un pašu fotokonkursu, kurā no teju 200 darbiem par tēmu “Valoda” tika izvēlēts 21 labākais! Būs arī iedvesmojošas un izzinošas intervijas ar dalībniekiem un organizatoriem. Par fotografēšanas procesu un veiksmīgu dalību pastāstīs paši fotogrāfiju autori – Annija, Juris un Karlīna, kā arī LSM.lv simpātiju balsojuma uzvarētāji – Olaines 1. vsk. fotopulciņš. Turklāt Madars un Baiba no “Radio Naba” ļaus ielūkoties organizēšanas un žūrijas darba aizkulisēs.

Izstādi steidz meklēt Latvijas Universitātes Zinātņu mājas 2. stāvā, jo jau pavisam drīz tā ceļos uz Āgenskalna tirgus paviljonu. Vēlāk varēsi to lūkot t/c "Kurzeme" Liepājā, modes un izklaides centrā "Rīga Plaza", Tallinas ielas kvartālā, Stūra mājā un festivālā “LABA DABA 2024”. Vairāk informācijas meklē: https://www.naba.lv/par/konkursi/fotokonkurss/21x21/.

Ķer fotomirkļus un klausies Radio NABA!

Vada Luīze Špaka, Daina Blūma, Kristīne Leskinoviča un Elizabete Dzalbe.