Sveiciens šajā saulainajā pirmdienā, kad visapkārt jau jūtama vasaras tuvošanās un tik drīz jau gaidītie Vasarsvētki! Kā jau katru pirmdienu, arī šodien radio NABA izskan “Studentu Pietura”, kur šajā reizē vairāk parunāsim par to, kas ir mums visapkārt – dabu, jo ir Starptautiskā bioloģiskās daudzveidības diena!

Vai zināji par iespēju apmeklēt Latvijas Universitātes Botāniskā dārza atvērto Tauriņu māju? Kopā ar Latvijas Universitātes Botāniskā dārza sabiedrisko attiecību speciālisti Ilzi Donavu parunāsim par studentu iespējām ne tikai apmeklēt, bet arī piedalīties Botāniskā dārza darbā (un zinātnē!), par to, kas tad pašlaik gatavojas aiz slēgtajām Augu mājas durvīm, un citām ar Botānisko dārzu saistītām aktualitātēm.

Raidījuma otrajā daļā pie mums studijā viesosies RīgaZOO Zinātnes un izglītības nodaļas vadītāja Rebeka Šķērstiņa un RīgaZOO sugu saglabāšanas un labturības speciāliste Elza Birbele, ar kuriem parunāsim par bioloģisko daudzveidību un kā jau studiju laikā iespējams iesaistīties tās saglabāšanā. Viešņas mūs iepazīstinās ar studentu iespējām darboties Rīgas ZOO, jo arī pašas jau studiju laikā sākušas savas gaitas tur, kā arī pastāstīs vairāk par aktualitātēm! Pēc šīs sarunas noteikti būsi gatavs doties uz ZOO un pats visu aplūkot savām acīm!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Krista Kīna, Santa Katrīna Meikališa.