Lai gan kalendārs rāda tikai 20.februāri, bet laukā jau jūtams pavasaris, putniņi čivina, bitītes jau darbojas stropos un kļavu sulas jau tek, vismaz Kurzemes pusē. Šodien kopā ar “Studentu Pieturu” un šīs dienas viesiem apceļosim pasauli un parunāsim par Erasmus+ pieredzi. Raidījumā uzzināsim kā ir studēt ārpus Latvijas, kā ir mācīt latviešu valodu ārzemēs un kādus projektus piedāvā Erasmus+.

Kā pirmo viesi studijā sagaidīsim Māru Bičevsku, kura nesen ir atgriezusies no Norvēģijas un ir gatava dalīties ar savu stāstu. Māra Norvēģijā gan studēja, gan spēlēja volejbolu, kā arī baudīja Norveģijas skatus un pat devās aukstās peldēs. Varbūt tieši viņas stāsts kādu no jums iedvesmo pieteikties un arī doties uz ārzemēm studēt un baudīt dzīvi.

Tālāk pie mums viesosies Laine Paupere un Marats Abdullajevs. Viņi pastāstīs par sadarbību ar “Klubs māja”, kur viņi kopā veido vislatvijas digitālo kampaņu par Erasmus+ programmām un piedāvātajām iespējām. Raidījuma gaitā Laine un Marats informēs par programmas norisi, praktiskajām detaļām, kas jāzina, lai pieteiktos, kā arī iedrošinās piedalīties Erasmus+ projektos.

Raidījuma nobeigumā parunāsim ar Gundu Oju, kura ir izmantojusi piedāvāto pieredzi Erasmus praksē, dodoties uz Latviešu centru “Bērzaine” Freiburgā, Vācijā. Viņa tur palīdzēja rīkot dažādus sarīkojumus, latviešu nometnes, kā arī brīvajā laikā baudīja vasaru Vācijā ceļojot. Gunda ir gatava pastāstīt un dalīties savā piedzīvojumā.

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Aleksandra Moskaļenko, Luīze Špaka.