Pirmais semestris vēl nebūs pat beidzies, bet ziema, aukstums un sniegs jau ir klāt! Vienus tas iepriecina, citiem ir vienalga, taču dažiem tas pastiprina studiju procesā sastaptās grūtības. Tādēļ šīs nedēļas “Studentu Pieturā” ar studentiem un mentālās veselības profesionāļiem apspriedīsim studentu un jauniešu visbiežāk sastopamās mentālās veselības grūtības.

Šajā raidījumā pie mums ciemosies RTU studentu psiholoģe Viktorija Gaina un pastāstīs par psiholoģes darbu un tā niansēm, strādājot ar studentiem. Uzzināsim arī kādēļ studenti vēršas pie universitātes psihologa un ko katrs pats var darīt, gadījumā, ja, studējot, rodas grūtības.

LU psiholoģijas programmas studenti Pauls Klucis un Kate Kaulkalna mums sniegs personīgu perspektīvu dzīvei universitātē un studiju ietekmi uz mentālo veselību.

Krīzes centra “Skalbes” valdes locekle un psiholoģe Santa Laimiņa piedāvās savu skatījumu uz jauniešu mentālo veselību no krīzes centra skatapunkta. No Santas noteikti var sagaidīt uzzināt par krīzes centra “Skalbes” darbību, mērķi un darbu dienu dienā.

Šīs nedēļas “Studentu pietura” radioviļņi dos jebkuram klausītājam iespēju dziļāk izprast studentu dzīves neapspriestos aspektus un tos atšifrēt ar ekspertu palīdzību.

Noteikti pieslēdzies un pagriez pasauli!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Sebastians Šmits, Agnese Kļaviņa.