Sveicieni februāra pēdējā pirmdienā! Apkārt joprojām virpuļo sniegpārslas kamēr pavasaris tuvojas straujiem soļiem, un arī šonedēļ raidījuma “Studentu pietura” komanda ir sagatavojusi raidījumu ar jaunu skatu uz studentu dzīvi ārzemēs. Šodien kopā ar viesiem parunāsim par stipendijām, studijām ārvalstīs un uzzināsim vai apmaksāta pēc-studiju prakse ASV ir sapnis vai realitāte?

Kā pirmo viesi studijā sagaidīsim Valsts izglītības attīstības aģentūras Starptautiskās sadarbības departamenta “Study in Latvia” nodaļas vadītāju Sintiju Šmiti-Tiliku, kas pastāstīs par stipendiju ieguves iespējām studijām ārzemēs – varbūt tieši šis stāsts iedrošinās tevi pieteikties jaunai pieredzei!

Otrajā raidījuma daļā uzzināsim vairāk par iespēju doties pēc-studiju praksē uz ASV. Pie mums viesosies “Baltic American Freedom Foundation” (BAFF) programmu koordinatore Latvijā Ilze Bembere un BAFF profesionālās prakses programmas absolvente Paula Elksne, kuras pastāstīs vairāk par prakses ideju, kā tā veicina studentu interesi par inovācijām, iedvesmo un iedrošina realizēt savu līdera potenciālu Amerikā. Uzzināsim gan no dalībnieka, gan koordinatora skatupunkta, kā gudrāk izmantot starptautiskās pētniecības un apmācību iespējas.

Piestāj “Studentu pieturā” un varbūt arī Tev radīsies iedvesma teikt “jā!” vārdu jaunai pieredzei un izaicinājumam! Starp citu, tieši par Erasmus projektiem un iespējām runājām pagājšnedēļ, raidījumā ar nosaukumu "Studē, māci latviešu valodu vai piedalies Erasmus+ projektos – to izlem Tu!"

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Santa Katrīna Meikališa, Bruno Mārtiņš Binovskis.