Februāris, sniega un puteņu mēnesis, ar katru dienu mūs lutina arvien vairāk! Tikmēr “Studentu Pietura” kārtējo reizi ir sagatavojusi aizraujošu pieredzes un zināšanu izklāstu, šoreiz par un ap tehnoloģijām, mākslīgo intelektu un inovācijām, ko baudīt līdz ar kārtējo siltās kafijas vai tējas krūzi jaukā pirmdienas pēcpusdienā.

Raidījuma sākumā studijā viesosies LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes profesore, inovāciju centra vadītāja Signe Bāliņa, kura pastāstīs par šī brīža tehnoloģiju, digitalizācijas lomu augstskolu vidē un to attīstības procesā, dalīsies ar turpmākajiem plāniem, risinājumiem mākslīgā intelekta iesaistei studiju vidē.

IT drošības uzņēmuma “Possible Security” vadītājs, kiberdrošības eksperts un pētnieks Kirils Solovjovs dalīsies ar savu pieredzi tehnoloģiju jomā, kā arī pastāstīs par šī brīža mākslīgā intelekta lomu, tā potenciālo ietekmi uz darba tirgu, studentu sagatavi un iespējamajiem risinājumiem mācību satura uzlabošanai.

Raidījuma noslēgumā ar Latvijas Universitātes pētnieci Ingunu Skadiņu kopīgi izpratīsim mākslīgā intelekta, tehnoloģiju un digitalizācijas nozīmi, aktualitāti, attīstības gaitu Latvijas augstskolās. Apspriedīsim iespējamos uzlabojumus, iespējas tehnoloģiju pilnīgai iekļaušanai studiju vidē!

Nokļūsti soli tuvāk tehnoloģijām un zinātnei, raida NABA!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Luīze Špaka, Sebastians Šmits, Kristīne Leskinoviča.