Šonedēļ studentijas dzīvi apskatīsim no dažādām pusēm - programmā būs gan stāsts par Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komandu, gan studentu veidotas mākslas izstādes apskats, kā arī LU Studentu padomes aktualitātes!

Iesāksim ar Latvijas Universitātes karsējmeiteņu komandu, kura svin jau 15. sezonu! Studijā ciemosies dejotāja un studente Marta Zamarīte, viņa pastāstīs par intensīvajiem un aizraujošajiem treniņiem, spēlēm, komandas garu un karsēju pasākumiem, kurus nepalaist garām.

Raidījuma otrajā daļā viesosies Latvijas Universitātes Studentu padomes priekšsēdētājs Krišjānis Mārtiņš Alliks, kurš iezīmēs aktuālo Studentu padomes dzīvē, tostarp rektora vēlēšanas. Gaidot LU SP dzimšanas dienu, aprunāsimies par aizvadītā gada spilgtākajiem notikumiem, kā arī par to, kādi mērķi un plāni tiek virzīti tālākajam darbam.

Raidījuma izskaņā sarunāsimies ar Latvijas Mākslas akadēmijas 4. kursa studenti Elīzu Brici, kura ir viena no organizatorēm izstādei “No zemes līdz mākslai”. Izstāde ir veltīta LMA Keramikas katedras simtgadei un pulcē iespaidīgu darbu klāstu. Tā apskatāma Rīgas Sv. Pētera baznīcā (Reformācijas laukums 1) līdz 15. martam.

Pagriez pasauli un svini svētkus kopā ar Radio NABA “Studentu pieturu” katru pirmdienu plkst. 16.00-17.00!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Aleksandra Moskaļenko, Agnese Kļaviņa un Elizabete Dzalbe.