Sveiciens pirmdienā! Vai tiešām esam sagaidījuši īstu vasaru? Aicinām izjust to kopā ar mums raidījumā “Studentu pietura”, kur šodien par iespējām attīstīt savas starpkultūru prasmes un atrast vislabākās darba iespējas!

Raidījuma sākumā pie mums studijā viesosies “Visas iespējas” dibinātājs un vadītājs Gustavs Mārtiņš Upmanis, kurš pastāstīs par darba tinderi, kur iespējams “svaipot” vakances, līdz atrodi to, ar kuru esi saderīgs! Ne tikai tā, bet arī darba intervijas pēc veiksmīgas digitālās satikšanās varēsi aizvadīt pašā tinderī, bet par to vairāk raidījumā!

Turpinot par iespējām veiksmīgi atrast darba vietu, sociālā uzņēmēja Liene Reine-Miteva pastāstīs par nu jau piekto Darba iespēju festivālu “Visiem!”, kas ļoti praktiskā veidā brīvā atmosfērā tiecas savienot darba devējus ar darba meklētājiem, īpaši tiem, kam ar to var iet grūtāk – tostarp jauniešiem un studentiem!

Raidījumu noslēgsim ar aizraujošiem pieredzes stāstiem par studiju mobilitāti un to, kas mobilitātes valsti patiesi var padarīt par mājām, kopā ar Rīgas Erasmus studentu tīkla jeb Erasmus Student Network (ESN) Riga prezidenti Justīni Vītolu un apmaiņas studenti Tharaniku Manivannan no Šrilankas!

Ieslēdz Radio NABA 95.8 jau 16:00 un kāp “Studentu pieturā” kopā ar mums!

Raidījumu vada Elīna Krēmere, Krista Kīna un Santa Katrīna Meikališa.