Cr-edit aka Doctah Jahngle aka Romas no Viļņas ir viens no pirmajiem Jungle mūzikas dīdžejiem Lietuvā. Romas ir izveidojis savu projektu Rastaday, kas 11 gadu garumā katru ceturtdienu iedzīvina deju grīdas Lietuvas klubos. Kopumā šī projekta ietvaros ir notikuši jau vairāk nekā 500 pasākumi 15 dažādos mūzikas klubos. Kopā ar draugiem Romas šobrīd vada arī divus citus projektus Baltic Champions un Beat Animals. Tāpat viņš ir arī viens no raidījuma “Amen Brothers” dibinātajiem radio stacijā ZIP FM, kur viņš darbojās kā DJ 4 gadus, kā arī 4 gadus vadījis raidījumu “Jungle Voice” radio stacijā Opus 3.

Šobrīd Doctah Jahngle kopā ar kolēģi jau 7 gadus vada vēl vienu radio pāraidi “Baltic Champions” Lietuvas nacionālajā radiostacijā OPUS.

25 gadu laikā Doctah Jahngle ir piedalījies vairāk nekā 1000 ballītēs gan centrālajā, gan rietumu Eiropā iesildot tādus māksliniekus kā Congo Natty, RCola, DJ K, J Bostron, Jacky Murda, General Levy, Demolition Man, Monkey Business, PsychoFreud, David Boomah, Digital, Capital J, D.I.S., Boj Lucki. Savos setos viņš iekļauj dažādus džungļu ritmus sākot no oldshool jungle līdz pat newschool ragga-jungle ar nerimstošu enerģiju, amen breakiem un pozitīvam vibrācijam.

Raidījumā Doctah Jahngle speciāli Subharmonijai sagatavots viesmikss un neliela intervija.

Doctah Jahngle
https://www.mixcloud.com/JAHNGLE/
http://www.facebook.com/cr.edit.LT

Subharmonija
https://www.mixcloud.com/subharmonija
https://www.facebook.com/subharmonija
https://www.youtube.com/@subharmonija
https://www.instagram.com/subharmonija

Klausies arī Subharmonijas Spotify playlisti.