Anna Malicka ir multimediju māksliniece, kas lielākoties strādā ar tekstīlijām, zīmējumiem un audiovizuālo saturu. Darbus iedvesmo ikdienas estētika, sapņi, kustība ceļā, draudzības un nepārtrauktās sociālās tīklošanās. Abstrakti zīmējumi, asēmiskās rakstības elementi tiek īstenoti rokdarbos, zīmējumos, eļļas pasteļu gleznojumos un citos materiālos, kas apzināti vai nejauši nonāk Annas rokās.

Anna Malicka (1995) ir dzīvo strādā pamatā Rīgā. Šogad  Absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmiju POST studiju programmā, kā arī bakalaura studiju laikā gadu pavadījusi KASK mākslas skolā (KASK School of Arts) Ģentē, Beļģijā.

6.jūlijā laikmetīgās mākslas telpā TUR_telpa, Tallinas ielas kvartālā tika atklāta Annas Malickas “StiTcHeS of iTcHeS” izstāde, kas ir otrā izstāde no cikla “Monumentālas tikšanās”. Izstādes centrā ir  lielizmēra tekstildarbi - mākslinieces pirmais eksperiments un izaicinājums ar šāda mēroga ldarbu veidošanu. Izstāde TUR_telpa ir turpinājums izstādei “nEreāLā īpAšUma aĢEnTūrA”, kur autore konstruē iztēlotas telpas fragmentus, meklējot ideālo vidi autentiskai eksistencei.

Vairāk par mākslinieci - @nnmlck (Instagram) 

Izstāde TUR_telpa  skatāma līdz 5.augustam no otrdienas līdz sestdienai plkst. 17:00 līdz 22:00.

Raidījumā spēlētās dziesmas:

Enijs Maiks, Happy Hi - Dīvainais regejs
NSRD - Bānuža atbrīvošana
Svešie - Visu kara laiku
Dope Amine - Run Faster.Original mix

Raidījumu vada Ieva Saulīte.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.