Māksliniece Diāna Dimza Dimme apguvusi tekstilmākslu Latvijas Mākslas akadēmijā, un kaut arī tekstila faktūrām allaž ir nozīme viņas darbos, galvenokārt viņas mākslu var asociēt ar glezniecību. Mākslinieces rokrakstam raksturīgs stilizēts, simbolisks zīmējums, nozīmīga loma tiek piešķirta krāsai, faktūrai kā arī tekstam. Mākslas darbi tiek veidoti arī kā konceptuālas instalācijas iekļaujot fotogrāfiju.

Pēdējās darbu sērijās Diāna Dimza Dimme pievēršas savas ģimenes pētniecībai un darbos iekļauj dokumentālas liecības no ģimenes arhīva. Iepriekšējā personālizstāde “Mirjama no Mangaļsalas”, kas bija skatāma Žaņa Lipkes memoriālā, bija veltīta mammas sarežģītajam dzīves stāstam, jo viņas māte bija ebrejiete. Mākslinieces jaunākajā personālizstādē "Dimzu DNS", kas 2019. gada 11. maijā tika atklāta Rūjienas izstāžu zālē ir savīti mākslinieces tēva un vectēva dzīvesstāsti. Izstāde būs skatāma līdz 27. jūlijam.

Raidījumu vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.