VV Foundation 2018. gadā dibināja trīs mākslas entuziasti: advokāte un mecenāte Vita Liberte, arhitekts Vilnis Štrams un mākslas zinātnieks Jānis Borgs. Fonds sāka darbību līdz ar pirmo organziēto pasākumu - Lara Strunkes personālizstādi ‘’Aiza’’ Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Kopš tā laika fonds attīstīta ne vien izstāžu darbību, bet veido arī izglītības programmu, Pāvilostā atvērta galerija un starptautiska rezidence. Fonda mērķis ir dažādos veidos veicināt Latvijas laikmetīgās mākslas pieejamību un izglītību gan iepazīstinot ar latviešu māksliniekiem ārvalstīs, gan citu valstu māksliniekus un kuratorus aicinot uz Latviju.

Vita Liberte ir advokāte un mākslas mecenāte. Apguvusi starptautiskās tiesības New York University Law School. Atbalstījusi kino, Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, kori Balsis, kim? laikmetīgās mākslas galeriju, kā arī ilgus gadus bijusi Latvijas sieviešu futbola federācijas prezidente.

Vilnis Štrams ir arhitekts un uzņēmējs. Absolvējis Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolu, Tallinas Mākslas Akadēmiju, studējis Helsinku Tehniskajā Universitātē. Strādājis Leonharda Lapina arhitektūras studijā Tallinā, bijis īpašnieks un galvenais arhitekts arhitektu birojā Postform Projekts Rīgā un Liepājā, strādājis par Rīgas domes Attīstības departamenta direktoru.

Raidījumu vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.