Mākslas vēsturniece Santa Hirša ir viena no jaunās paaudzes mākslas kritiķēm, kas regulāri publicējas medijos. Autore galvenokārt pievēršas aktuālām laikmetīgās mākslas parādībām un dažkārt uzdrošinās arī skarbāk izteikties par atsevišķiem darbiem, izstādēm vai plašākām norisēm mākslas dzīvē. Bet tiek atzīmēts arī tas, cik rūpīgi Santa Hirša iedziļinās un drīzāk ar pietāti attiecas pret autoriem, par kuru darbiem raksta. Kopā to var raksturot kā maksimāli godīgu attieksmi pret mākslu un interesi tiešām ietekmēt mākslas procesus.

Santa Hirša studējusi mākslas vēsturi Latvijas mākslas akadēmijā. Viņas raksti publicēti vairākos Latvijas un ārvalstu medijos (žurnāls “Studija”, laikraksts “Kultūras diena”, "Kultūrzīmes", interneta žurnālos "Satori”, "Punctum" u.c.), kā arī ir grāmatu “Andris Breže. Gaismas konstruktors” un "Krišs Salmanis" (izdevniecība “Neputns”) autore. 2021. gada janvārī saņēmusi Normunda Naumaņa balvu mākslas kritikā.

Raidījumu vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.