Stīvs Vanoni (Steve Vanoni) ir multimākslinieks no Sakramento, ASV un aktīvi darbojas eksperimentālajā un avangarda mūzikā un mākslā no 20. gs. astoņdesmitajiem gadiem. Vairākus gadus dzīvo un strādā Igaunijā un Somijā, kur sadarbojas ar mākslinieku grupām Non Grata (Igaunija) un T.E.H.D.A.S. (Somija), tostarp bijis leģendārās grupas Cleaning Women menedžeris un kopā ar grupu koncertējis. Stīvs muzicē, raksta dzeju, veido performances, objektus, darbojas grafikā un glezniecībā, kā aktieris piedalās dažādos projektos un, ja nepieciešams, ļoti labprāt uzdīdžejos kādā pasākumā.

Stīvs Vanoni Rīga piedalās festivāla Printmaking IN 2023 mākslinieku rezidencē Rīgā un veido darbus brīvdabas izstādei, kas notiks augustā un būs noslēdzošais pasākums festivāla ietvaros. Nerimstošu eksperimentu rezultātā apvienojot košas krāsas, līniju ritmus un visdažādākos materiālus, izstādē būs aplūkojami optimistiski uzlādēti lielformāta darbi.

Vairāk par mākslinieku stevevanoniperformanceartandart.weebly.com

Raidījumā spēlētās dziesmas:
Death Grips - Come Up And Get Me
Billy Childish, The Chatham Singers - The Man With Gallows Eyes (Childish MCPS)
Pierre Henry -   Études Instrumentals:  Études Instrumentals: Final du concerto des ambiguités

Raidījumu vada Ieva Saulīte.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.