Mākslinieks Svens Neilands ir viens no jaunās paaudzes grafiķiem, kurš pēdējā laikā spilgti pieteicis savi ar dalību izstādēs. Agrāk ir bijis saistīts ar grafiti scēnu un darbojies grafiskajā dizainā. Nu nonācis līdz studijām Latvijas Mākslas akadēmijas grafikas nodaļā un šobrīd izsaka sevi šajā medijā. Mākslinieka grafikas darbi pārliecinošās un jūtīgās kompozīcijās pauž skaidrus konceptuālos vēstījumus.

Mākslinieka radošajā “pūrā” ir dalība izstādēs, ilustrācijas grāmatai BIKIBUKS sērijā “Sapņu burvis. Fricis Bārda”. Šogad kopā ar kolēģiem Eviju Pintāni, Annu Zvaigzni un LMA Grafikas nodaļas pasniedzēja Rūtu Briedi veidoja māksliniekam Aleksandram Stankevičam veltītu izstādi “Visas Stankeviča līnijas” MVT Vasaras mājā izstāžu ciklā LMA100. Šobrīd ar saviem darbiem piedalās Baltijas mākslinieku izstādē “Nomales intimitāte” Kalnciema kvartāla galerijā un Entla teātrī Pērnavā (Igaunijā) starptautiskā grafikas festivāla “Printmaking In” ietvaros.

Raidījumu vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.