Pirms, pēc vai paralēli Lāčplēša dienas svecīšu iedegšanai Radio NABA ēterā 11. novembrī izskanēs Vārnu Laiks. Nesolām, bet varbūt mēģināsim iedegt uguntiņas jūsu ausīs un sirdīs.

Kā ierasts, parunāsim par jauno un mazliet iekavētu, nesen iznākušu mūziku. Jau laicīgi jāpiemin "Full of Hell and Nothing" jaunākais singls "Like Stars In The Firmament", kā arī lieliskais ASV dāmu duo "Ragana", kuru 27. oktobrī izdoto albumu "Desolation's Flowers" mūzikas tiešsaistes medijs "Pitchfork" iekristīja savā  "Best New Music" kategorijā.

Raidījumā uz interviju ciemos grupa "Nostra", kas 14. oktobrī izdeva savu jaunāko albumu "Sea of Fertility. Grupa tapusi 2016. gada vasarā, tās pamatkodolu veidoja ģitārists Harijs Ijabs un bundzinieks Einārs Kotāns, bet neilgi pēc tam tai pievienojās arī basģitārists Ksavjē Lands.

Nostra skanējums sevī ietver elementus no postroka, postmetāla, blackgaze, coldwave, math-rock, sludge, folk, ambient un drone, kopā veidojot interesantu skanējumu, kas balansē melodiskos, sapņainos ģitāru motīvos, bet spēj pāraugt arī vētrainākā un skaļi smagnējā mūzikas kolāžā.

Radio NABA interesēs jāpiemin, ka 2019. gadā grupa ieguva 1. vietu konkursā "Hadrons".

Jaunākā albuma "Sea Of Fertility" lielākā ietekme aizgūta no Japānas rakstnieka Yukio Mishima. "Savos darbos Mishima krāšņi apraksta dzīvi ar visiem tās kalniem un lejām, bet viņa idejas caurvij visu cilvēku dzīves lielais kopsaucējs – caur dzīves krāšņumu un kontrastiem mēs dodamies klusas neesamības virzienā," stāsta apvienība.

"Šis albums mums kalpo kā pēdējo gadu hronika, mēs tajā apspēlējam un apceram to, kas ar mums ir noticis šajos trauksmainajos gados. Mēs izlikām savas sāpes un prieku, dusmas un mīlestību. Albuma koncepts ir svinēt šo visu, jo tas nav bezgalīgs. Mēs priecājamies, ka beidzot varēsim tajā dalīties arī ar citiem."