22. septembrī tiek izdots norvēģu grupas "Satyricon" devītais studijas albums "Deep Calleth Upon Deep" , raidījumā izskanēs viss albums pilnībā.
Albums ierakstīts Oslo un Kanādā, 2017. gada sākumā, black metal cienītāji šo albumu noteikti būs gaidījuši ilgāku laiku.
"Satyricon" parādījās 90.gados, nereti tiek saukti par Norvēģijas black metal otrā viļņa līderiem, reizē arī viena no komerciāli veiksmīgajām black metal grupām.
Grupā vien divi satbilie dalībnieki - Frost (bungas) un Satyr (ģitāra, vokāls), bet grupas mērķtiecīgā darbība gadu gaitā viņus stabili ierindojusi metāla elites augšgalā.
2015. gadā grupas līderim Satyr (Sigurds Wongrawens) tika diagnosticēts galvas audzējs, bet neskatoties uz to, grupa turpina koncertēt.
"Satyricon" vēsture no paša sākuma līdz mūsdienām ir lielisks stāsts, kā no mazas vīzijas, šis vārds ir izaudzis mūsdienās.
Pašiem sava mūzikas izdevniecība "Moonfoog", vīna brends "Wongrawen", kopprojekts "Eibon" (ar grupu "Pantera", "Darkthrone", "Necrophagia", "Mayhem"), koncerts ar Norveģijas Nacionālo Operas Kori, izdevniecību līgumi ar "Napalm Records", "Roadrunner Records", "Indie Recordings", "Nuclear Blast".
Interesentiem par grupas vēsturi - ieteicams iemest aci Deila Pattersona grāmatā "Black Metal: The Cult Never Dies vol.I" - grupai veltīta vesela nodaļa "Satyricon And The Moonfoog Story" - ar zināmiem un mazāk zināmiem faktiem.
Septembrī-oktobrī grupa dodas koncertbraucienā pa Eiropu, bet vai piestās Rīgā - to rādīs laiks.
1. Midnight Serpent
2. Blood Cracks Open The Ground
3. To Your Brethren In The Dark
4. Deep Calleth Upon Deep
5. The Ghost Of Rome
6. Dissonant
7. Black Wings And Withering Gloom
8. Burial Rite
+ Mother North (Live At The Opera 2015)
+ K.I.N.G. (Live At The Opera 2015)
+ Tro Og Kraft (Live At The Opera 2015)