Jūnija pirmajā dienā ārā rībina pērkons, radio viļņos rībina Vārnu Laiks. Festivālu sezona ir klāt, tādēļ ciemos uz studiju aicinām Tīnu un Ventu, lai parunātu par jaunās panku pasaules aktualitātēm.

No 27.-29. jūnijam Rīgā norisināsies "Queer Punk Fest".

Trīs dienu garumā būs iespējams dzirdēt dažādas informatīvas lekcijas, piedzīvot vienreizēju peformanci, klausīties brīnišķīgu mūziku no vietējiem un ārzemju māksliniekiem, tostarp pēdējā iespēja redzēt ŠŅK! Būs arī filmas, meisterklase, konkurss un D.I.Y amatnieku tirdziņš.

Nesen aizvadīts pasākums ar nosaukumu "Riga Anarchist Bookfair", kur Tīna nonāca tādēļ, ka daži no organizatoriem bija atnākuši un viņas pirmā zīna atklāšanas pasākumu. Viņiem patika zīna saturs, tādēļ uzaicināja Tīnu piedalīties viņu pasākumā, kā arī palīdzēja ar Tīnas otrā zīna izveidi, gan ar teksta sastādīšanu, gan ar printēšanu.

"Man pasākums ļoti patika, visus zīnus pārdevu, pārsitu ceļus moshpitā un izpeldējos," stāsta Tīna.
Tīnas zīnu sauc "Caurums Žogā" - tas ir komiksu zīns, kas sastāv no vairāku mākslinieku iesūtītiem darbiem – komiksiem, kolāžām, zīmējumiem, par kādu konkrētu tēmu. Pirmā izdevuma tēma ir "Pazeme", otrā – "Politika". Zīnos arī var atrast dažus informatīvus rakstus par svarīgām un mūsdienās aktuālām tēmām – Narkotiku bīstamības novēršana, skvotošana, antifa, bezpajumtniecība un ar to saistītā diskriminācija.
Baudīsim jaunāko mūziku no "Four Minute Man", "Thou", "Gonnn" un "Amyl and the Sniffers".

Programmā:

Gonnn – Disappear
Four Minute Man – Feed the Raven
ZETRA - The Mirror
MaXXXima – Ļurinātājs
Depustūtes – Menti
Amyl and The Sniffers – U Should Not Be Doing That
Thou – Emotional Terrorist