Sign Libra albumu Sea To Sea negribas ierindot elektroniskās mūzikas kategorijā, kāds tas tehniski ir, kas automātiski to ieliktu vienā plauktiņā ar neskaitāmiem bezgaumīgiem albumiem, kas radušies, to veidotājiem izmantojot elektronikas sniegto iespēju radīt mūziku arī cilvēkiem, kuri neprot spēlēt nevienu instrumentu un nav apveltīti ar labu dzirdi. Sign Libra mūzika izklausās tik dabiska un viegla, ka klausīšanos tajā var salīdzināt ar iegremdēšanos absolūti komfortablas temperatūras un smaržas šķidrumā, lai nekad no tā vairs nekāptu ārā. Daudzie skaņu slāņi tik harmoniski pārklājas un papildina cits citu, ka brīnumainā kārtā nerodas kritiķiem raksturīgā sajūta, ka kaut ko šeit gribētos pielikt klāt vai daļa no dzirdamā šķiet kaut kur jau dzirdēta. Bērnībā cilvēks nenovērtē to iedzimto naivumu, brīvību un nesamaitātību, vēl neapzinoties, ka dzīves pieredze un rūdījums liks šo visu pakāpeniski zaudēt. Šeit to ir izdevies nepazaudēt.

Sign Libra ir Latvijas mūziķes Agatas Meļņikovas projekts, un viņa pati stāsta, ka ir iedvesmojusies no bērnībā dzirdētā un dabas skaņām, ņūeidža, progresīvā roka, house, itāļu disko un japāņu mūzikas. Bērnībā viņa apguvusi klavierspēli un mūzikas teoriju Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā, pēc tam studējusi Latvijas Mūzikas akadēmijā un Amsterdamas konservatorijā, paralēli klasiskās mūzikas iepazīšanai daudz klausoties populāro, pārsvarā elektronisko mūziku un meklējot sevi tajā visā. Drīzāk nevis nopietni meklējot, bet rotaļājoties ar elektroniskām skaņām, lai uzburtu pasauli, kurā gribētu atrasties pati. Agata izmantojusi arī savu balsi, bet lielākoties kā instrumentu, nevis veidu, kā kaut ko paust kādā no cilvēku radītajām sarunvalodām. Šādu balss izmantošanas veidu katrs piekopis agrā bērnībā, vēlāk rituālos vai garīgos dziedājumos, neesošas valodas skan arī slaveno grupu Cocteau Twins un Sigur Ros mūzikā. Interesanti, ka no latviešu klāsta vistuvākās Sign Libra mūzikai šķiet Valta Pūces kompozīcijas grupas Marana laikos.

Katrs no deviņiem Sea To Sea skaņdarbiem veltīts kādai no jūrām uz Mēness, bet mūzikā nav ne vēsts no visa tā, kas mediju iespaidā asociējas ar kosmosa izpēti – jaunākajiem zinātnes sasniegumiem, neziņu vai nāves draudiem. Ja albumā ir kāda kripatiņa agresivitātes, tad tā varētu būt atrodama čukstus izdziedātajā frāzē "riki tā tā tā", bet arī tikai tāpēc, ka šeit ir fonētiski agresīvākais burts R un bērnībā lasīta slavenā Radjarda Kiplinga grāmata Riki-tiki-tavi par mazo zvēriņu mangustu, kurš bezbailīgi nonāvēja indīgās čūskas.

Sign Libra debijas minialbumu Closer To The Equator (2018), kura materiāls tika sarakstīts laikmetīgā baleta izrādei Latvijas Nacionālajā operā, laida klajā franču izdevniecība Antinote, kuras paspārnē ir arī latviešu duets Domenique Dumont, bet Sea To Sea izdevēuz vietu izraudzīta dalībai Red Bull Music Academy Monreālā, viņas ieraksti atzinīgi novērtēti prestižajā mūzikas medijā Pitchfork.

js ir Ņujorkas RVNGIntl. Agata ir arī vienīgā no Latvijas, kas 2017. gadā konkurencē piecdesmit pretendentu