Raidījums par grupas Eschatos albumu MÆRE, kas iznāca 2017.gadā un vēlāk tika izdots platē, ko arī vizuāli var vērtēt kā izcilu mākslas darbu. Studijā viesojas grupas vokāliste Kristiāna Kārkliņa, ģitārists Edgars Gultnieks un taustiņinstrumentālists Marko Rass.

Grupa savu mūziku dēvē par postblekmetālu ar psihedelijas un progroka iezīmēm, bet mūsdienās jau tā klasifikācija kļuvusi lieka, jo visi žanri savijušies cieši kopā un katram klausītājam ir iespēja mūziku uzreiz pārbaudīt uz sevi pašam, nospiežot play kādā no straumēšanas vietnēm, lai pieņemtu lēmumu par to, vai ir vērts to iegādāties arī taustāmā formātā. Grupas dziedātāja Kristiāna koncertos, no skatītāja puses vērojot, šķiet, nonāk pilnīgā transā kā kaut kādas neapgāžamas un pašsaprotamas, tumšas patiesības sludinātāja vai ragana, no kādām senos laikos baidījās un tās dedzināja uz sārta. Reto koncertu apmeklētāji pazīst arī viņas graciozās dejas ar plaukstām, kas skaņu hipnozes viļņu jau tā iešūpotajā gaisā savij ar koku lapotnēm un zirnekļu tīmekļiem sālīdzināmus ķērājus, kas paņem klausītāju un nelaiž vairs vaļā pat tad, ja viņš nav smagās mūzikas ikdienas patērētājs.

Raidījumā Zibens Pa Dibenu jau apskatīts Kristiānas soloprojekta Pamirt arī platē drīzumā gaidāmais albums Mausoleum, kas iznākšanas brīdī šopavasar bija kā skaņu celiņš visapkārt notiekošajam, kas joprojām turpinās un neviens nezina, kad beigsies. Sen šim apskatam izraudzītais Eschatos divu garu skaņdarbu opuss MÆRE tika ilgi atlikts, jo pēc cilvēku lietotās hronometrāžas ir par īsu stundu garam raidījumam, bet galu galā arī gleznas nevērtē pēc to kvadratūras un iztērētās krāsu masas, tāpēc paliku pie MÆRE, raidījumu, kurā ir ieskats arī grupas vēsturē, papildinātot ar diviem skaņdarbiem no Eschatos iepriekšējiem albumiem Hierophanies (2013) un The Grand Noir (2015).