Raidījums par "Gas Of Latvia" 2015.gada albumu "Swan Lake". Studijas viesi - Andris Indāns, kurš jau aptuveni ceturdaļgadsimtu savus elektroniskās mūzikas ierakstus publicē ar nosaukumu "Latvijas Gāze", un divas dāmas, kas ar viņu sadarbojās šajā albumā - komponiste Anna Ķirse, kura dzied un spēlē taustiņinstrumentus, un čelliste Undīne Balode, kuras meita nesen esot bijusi patīkami pārsteigta, uzzinot, ka viņas mamma, kā izrādās, piedalījusies arī šādā viņai interesantā ierakstā.

Citi "Gas Of Latvia" albumi ir krietni eksperimentālāki par šo, kas vairāk pietuvojas popmūzikai - dažas no "Gulbju Ezera" dziesmām bieži mēdzu uzspēlēt publiski un cilvēki ir nākuši klāt jautāt, kas tik skaists tur pašlaik skan? Trio pēc albuma iznākšanas daudz arī koncertējis un kā gada labākais elektroniskās mūzikas albums tas saņēmis "Zelta Mikrofonu", kam pakaļ uz skatuves apbalvošanas ceremonijā devās abas dāmas, jo Andžons šādu balvu neuzskata par nekādu īpašu sasniegumu, un pēc tās saņemšanas arī koncertdarbība izbeigusies, bet pēc atkalsatikšanās studijā izskanēja doma, ka varbūt atkal kaut ko kopā vaŗetu atsākt.

Raidījums "Zibens Pa Dibenu" priecājas, ka šis ir vēl viens gadījums, kad cilvēki atkal satiekas - reiz izdevās savest kopā grupu "Parks" pat pēc gandrīz trīsdesmit gadiem.