Gustavo 2004.gada albums "Beidzot!". Viens no latviešu joprojām plaukstošās hiphopa kultūras stūrakmeņiem. Šedevrs no pirmās līdz pēdējai minūtei.

2022.gada jūnijā negaidīti parādoties ziņai, ka hiphopa festivālā "Straume" atkal uzstāsies Gustavo, kurš vairākus gadus šo savu skatuves vārdu nelietoja un sauca sevi par Arstarulsmirus, "Zibens Pa Dibenu" ātri reaģēja, lai mēģinātu mākslinieku uzaicināt studijā parunāt par viņa savulaik ilgi gaidīto un nu jau leģendāro debijas albumu, par kuru viņš līdz šim runāt izvairījās, raidījumu cikla sākumā piekrītot apskatīt vēlāk iznākušo "Pa pāris pantiem/Viesības viesnīcā". Šoreiz Gustavo nevilcinoties atsaucās, sakot, ka no sava pagātnes veikuma nekad nav gribējis norobežoties.

Albums ir ļoti garš rīmēšanas mākslas paraugdemonstrējums, un raidījumā izskan neliela daļa no dziesmām. Gustavo stāsta, ka toreiz gribējis maksimāli izmantot CD kapacitāti (gandrīz astoņdesmit minūtes), tajā skan arī daudz stiprāku vārdu, bet tas viss pieder pie lietas, lai pasvītrotu vēstījumu, vēl jo vairāk tagad, kad tos joprojām lieto jaunie reperi, un, neslēpjot patiesas emocijas. pārraida pat ziņās no planētas karstākajiem punktiem.

Raidījums top ar VKKF atbalstu.