Raidījums par muzikālās apvienības Kanisaifa 2018.gada albumu "Atdzīvinot vēju".

Pirms izveidojās šī muzikālā apvienība, bija jau notikusi divu latviešu mūzikā tolaik labi pazīstamu ģimeņu jeb klanu - Īļu un Sējānu - pārstāvju kopā sanākšana. Ar t.s. undeground vides grupām jau kopš astoņdesmitajiem saistītais un deviņdesmitajos kā "afrolatvietis" pazīstamais Nils Ile bijis gan pie grupas Inokentijs Mārpls šūpuļa, gan, vēl pavisam jauns būdams, iesaistījies Hardija Lediņa un Jura Boiko grupas NSRD aktivitātes, jo tur darbojās viņa māsa Inguna Rubene (tolaik Černova, pirms tam Īle). Aptuveni tikpat jauns bija tagadējais Dzeltenie Pastnieki bundzinieks Fabiass Nils Īle, iesaistoties Kanisaifā, kuras izveidotāja ir viņa mamma Maija Sējāne Īle - jau pieminētās Sējānu ģimenes pārstāve, kurai bērnība nevarēja paiet bez grupu Pērkons un Menuets mūzikas, ko pazīst vai katrs latvietis.

Kopā sanācis nekā citādi kā pasaules mūzika nenodēvējams, un visam iepriekšminētajam nepiepildoties, noteikti neiespējams albums, kurā ir vēsmas gan no latviešu, gan citu zemju kultūrām, aptverot teju visus kontinentus.

Studijas viesi - trīs pieminētie Īļu-Sējānu ģimenes pārstāvji, un arī grupas vismelodiskākā instrumenta (elektriskā ģitāra) pārvaldītājs Janis Tumpelis.