Grupas "Credo" albums "Melnais Kliedziens" iznāca platē 1986.gadā, no kuras arī klausīsimies mūziku raidījumā.

Pretkara tēma tagad kļuvusi tik aktuāla, kā nekad, kaut šis albums tapis vēl PSRS laikā un veltīts konkrēti Hirosimas upuriem pirmajā atombumbu izmēģinājumā 1945.gadā, ko veica ASV, protams, izpelnoties asu kritiku no PSRS puses, bet viss mainās, un pašlaik lielākais agresors ir Krievija. Iegādājoties šo reti sastopamo plati tikai pirms dažiem gadiem, biju nepatīkami pārsteigts, lasot uz kartona vāka visu informāciju tikai krieviski un arī atzīmi, ka dziesmas ir krievu valodā, bet tomēr pašā platē skan latviešu valoda. Par to, vai šim ierakstam bija divas versijas un kura skaitījās galvenā, vai un kur šī programma tika izpildīta koncertos, arī parunāsim raidījumā.

Raimonda Paula sacerēto mūziku grupa Credo aranžejusi rokoperas formā ar garām instrumentālām iespēlēm, kur visvairāk izpaužas taustiņinstrumentālists Aldis Langbaums un ģitārists Armands Alksnis, kura šeit jau saklausāmās intereses progroka virzienā vēlāk uzplauka grupas "Vecās Mājas" sastāvā, kas savus ierakstus platē pirmoreiz izdos tikai šogad.

Raidījuma viesi - Armands Alksnis un Guntis Veits - viens no Credo tā laika vokālistiem un tās līderis joprojām. Basģitārists un grupas tā laika mākslinieciskais vadītājs Valdis Skujiņš pievienosies telefoniski no Liepājas.