Raidījums par U.S.O.C.A plati "Emancipator", ko izdeva Musiques Electroniques Actuelles 2018.gadā, bet tajā skan ieraksti, kas tapuši deviņdesmito gadu sākumā, kad grupas "Bedre" līderis Jānis Sils turpināja radīt mūziku, jau pārcēlies uz Čikāgu, ASV.

U.S.O.C.A. (Urinating Statue Of Castrated Angel) tiek uzskatīts par vēsturiski pirmo latviešu EBM projektu. Šī plate izpelnījusies vislielāko izbrīnu un sajūsmu, kad to uzlieku kaut kad dīdžejojot, jo Sila parodijas par latviešu mūzikas scēnas grandiem ir asprātīgas un neatvairāmas, vēl jo vairāk, jau atrodoties aiz okeāna, kur parodētie mākslinieki nenāks tā ikdienā pa ielu pretī.

Kad Jānis Sils savā pēdējā ierašanās reizē dzimtenē paviesojās manā raidījumā kopā ar Jurģi Krāsonu, lai parunātos par "Bedri", vienojāmies, ka par U.S.O.C.A tad jau nākamajā reizē, kad viņš atbrauks, bet tāda reize vairs nepienāca. Tagad, kad Sila vairs nav, raidījuma viesis būs Lauris Vorslavs, kurš savā Underbed Storage izdevis kasetes gan ar Bedres, gan U.S.O.C.A mūziku, un uz raidījumu būs atnesis arī kādu Sila balss ierakstu, lai arī viņš kopā ar mums ir klātesošs. Tieši, noklausoties Laura izdoto kaseti, kurā dzirdami abi U.S.O.C.A albumi (bandcamp tos joprojām var bez maksas lejuplādēt), Musiques Electroniques Actuelles izdevēji atklājuši šo mūziku un atzinuši par tiražējamu platēs.