Gadsimta raidījums!!! Nu labi, vienkārši simtais, bet neslikts cipars, vai ne? Pieturpunkts, no kura atskatīties uz pirmsākumiem un pārvērtībām, līdzgaitniekiem un spilgtām sarunām un ieskatīties nākotnē.

Mēs esam paaudze, kas piedzīvo dramatiski strauji sugu izmiršanu un neticami intensīvu dzīvnieku izmantošanu masu patēriņam. Vienlaikus mēs pieredzam nebijušu zoo-zinātņu uzplaukumu un, iespējams, tādu kā morāles apvērsumu cilvēces attieksmē pret pārējo sugu līdzgaitniekiem uz Zemes. ZT misija ir būt tam visam pa vidu, palīdzot veidot "tiltus", starp speciālistiem, pētniekiem, aizstāvjiem, darītājiem, radītājiem, skolotājiem, lēmumu ietekmētājiem un vienkārši dzīvnieku draugiem.

ZT man dod iespēju tikties un par to visu sarunāties ar interesantiem cilvēkiem, kurus es citādi droši vien nebūtu uzrunājis. Kurus es varbūt nevarētu tik brīvi izprašņāt par pieredzēm un atklājumiem, neskaidrām procesu aizkulisēm un satraucošiem nākotnes scenārijiem, kuros lielā mērā mēs visi esam iesaistīti, gribam to vai nē. ZT rodas no urdošas vēlmes kaut nedaudz palīdzēt mums zemiešiem postīt mazāk un sadzīvot labāk.

Spēlētā mūzika:

Skyforger - Saullēkts pār svēto mežu (1997)
Velvet Underground - I'll Be Your Mirror (1967)
Skyforger - Kad Ūsiņš jāj (1997)
Massive Attack - Protection (7" edit) (1994)
Adrianne Lenker - Dragon Eyes (2020)
Klark Kent - Away From Home (1980)
Mark Mothersbaugh - 111 Archer Avenue (2002)