• Sestdiena, 2020. gada 15. augusts
  • Vārda diena: Dzelde, Zenta, Zelda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

10:00

Zvaigznīšu brīdis (ZB)

16.februāris - Lietuvas Neatkarības diena

Šajā raidījumā - neatkarīgi joki un jocīgas dziesmas, visas lietuviešu valodā.

Lasīt vairāk

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Nezāle

Vai Rīgā būs kafejnīca bez atkritumiem?

Vai Rīgā drīzumā tiks atvērta Latvijā pirmā "zero waste" kafenīca? Jā, ja palīdzēsi - atbalstot šo iniciatīvu vietnē projektubanka.lv! Par to, kāda tieši ir videi un cilvēkiem draudzīga kafejnīca un, ko vispār nozīmē "ēst videi draudzīgi", radio Naba studijā stāstīs Ulla Milbreta, topošās kafejnīcas īpašniece un Inga Belousa, biedrības Zaļā brīvība pārstāve.

Lasīt vairāk

13:00

Mūzika

15:00

Bron-Hīts

Maigi Akmentiņa rīti

Sekojot kolēģu - raidījuma “Zibens pa dibenu” piemēram, arī Bron – Hīts vēlas atskatīties uz latviešu literatūras izdevumiem, kas, būtu ierindojami gadsimta topos un nobružāti no līdzi ceļošanas un biežās pārlasīšanas.

Ir pagājuši teju 18 gadi, kopš iznāca Andra Akmentiņa dzejoļu krajums “Maigi gari rīti” - kā krājums pa šo laiku mainījies un kā laiks mainījs dzeju. Par krājuma tapšanu, tā laika literārajām un muzikālajām vēsmām un mazliet par šā brīža aktualitātem runāsim ar dzejnieku un rakstnieku Andri Akmentiņu.

Lasīt vairāk

16:00

Mūzika

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Dievišķās balsis

Jaunākie "dreampop/dreamgaze" albumi no Dienvidaustrumāzijas

Raidījumā apskatīsim jaunākos "dreampop/dreamgaze" albumus no Dienvidaustrumāzijas. No Seulas (CR) būs kvartets "Tierpark", kurš apvieno divus dažādus, pat pretējus žanrus - "dreamgaze" un "mathrock", dzied korejiešu valodā, būs ar trešo albumu (raidījumā apskatīti arī divi iepriekšējie viņu albumi), divas jaunas "dreampop" grupas - kvintets no Taivānas "I Mean Us" ar debijas albumu un Guandžou (CN) kvartets "Pocari Sweet" ar debijas ep, jau ar otro albumu klāt Singapūras "dreampop" kvintets "Subsonic Eye" (viņu debijas albums bija 19.vietā raidījuma LP 2018 TOP 25), debijas albums arī Filipīnu "dreampop" trio "Narcloudia"(agrāk apskatījām viņu debijas ep), jauns singls Indonēzijas "dreampop" sekstetam "Hellens" un jauns ep Čengdu (CN) "noiserock" kvintetam "Hiperson" (savulaik bija raidījumā ar debijas cd).

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Zeme

Korejas gajageums

Pārraidē skanēs korejiešu 12 stīgu cītara gajageums, kas radās 6.gadsimtā, adaptējot ķīniešu cītaru guženg.

Lasīt vairāk

01:00

Mūzika