• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

10:00

Zvaigznīšu brīdis (ZB)

Ceļojums uz Ogri

Svētdien Ogrē notiks filmas "Ceļojums uz Ogri" pirmizrāde.
Šajā raidījumā - labākie monologi, dialogi, pasakas un dziesmas no šīs kinofilmas.
 

Lasīt vairāk

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

Radio NABA tiešraidē akcijas “Dance.NET” muzikālais pavadījums

Pēdējā desmitgadē laikmetīgā deja Latvijā ir strauji attīstījusies, kļūstot par nozīmīgu skatuves mākslas kultūras sastāvdaļu. Šī attīstība lielā mērā notikusi, pateicoties profesores Olgas Žitluhinas 1999. gadā Latvijas Kultūras akadēmijā izveidotajai Laikmetīgās dejas mākslas bakalaura studiju programmai, ko 20 gados ir absolvējušas piecas horeogrāfu paaudzes. Jubilejai par godu LKA organizē svētku notikumu ciklu, kopā pulcējot gan programmas studentus, absolventus un pasniedzējus, gan visus tos, kuri programmu veidojuši un attīstījuši.
17. oktobrī plkst. 12.00, 18. oktobrī plkst. 18.00 un 19. oktobrī plkst. 12.00 programmas absolventi apvienosies izrādē / akcijā “Dance.NET”, kas notiks pilsētas ielās, metaforiski veidojot tīklu. Izrāde / akcija notiks kustībā – tā sāksies LKA Teātra māja “Zirgu pasts” (Dzirnavu iela 46) un noslēgsies izstāžu zālē “Rīgas mākslas telpa” (Kungu iela 3). Izrādes muzikālais pavadījums būs dzirdams Radio NABA FM 95,8 un naba.lv interneta tiešraidēs. Izrādes apmeklētāji aicināti ņemt līdzi audioaustiņas, lai pieslēgtos radio tiešraidei ar savu viedierīču un telefonu palīdzību.

Lasīt vairāk

13:00

Mūzika

Riga Animal Save par akciju pie lopkautuves

Nedēļu pēc Latvijā pirmā vigila jeb akcijas pie lopkautuves tikāmies ar divām dzīvniektiesību kustības "Riga Animal Save" dalībniecēm - Gitu Tijāri un Gundegu Riekstiņu, lai jums pastāstītu par #vigilsLV plānošanu, īstenošanu, aizkulisēm arī akciju: "Kautuve ienāk pilsētā" Rīgas centrā.

Lasīt vairāk

15:00

Bron-Hīts

Inga Gaile par dienasgrāmatām, dzeju, feminismu (un ne tikai)

Saruna ar rakstnieci Ingu Gaili. Raidījuma pirmajā daļā aplūkosim dienasgrāmatu žanru – kāpēc tās ir jēdzīgi? Vai interesantāk lasīt dzīvu vai mirušu autoru dienasgrāmatas? Kāpēc dienasgrāmatas būtu vai nebūtu jāpublicē?

Bez tā saruna pievērsīsies arī feminismam, sieviešu stendapam un gaidāmajiem pasākumiem un notikumiem.

"Bron - Hīta" izskaņā dzirdēsim fragmentus no Ingas dienasgrāmatas ierakstiem, kas publicēti grāmatžurnālā "Benji Knewman Vol. 10".

Raidījumu vada Signe Viška un Kaspars Zalāns.

Lasīt vairāk

16:00

Mūzika

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Mūzika

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Dievišķās balsis

Jaunākie albumi no Rietumeiropas

Raidījumā apskatīsim jaunākos dažādu žanru albumus no Rietumeiropas. Par galveno izvirzu lielisko Parīzes "dreamgaze" kvarteta "Pencey Sloe" debijas albumu "Don`t Believe Watch Out". Grupu iepazinām ar debijas EP 2018.gadā, un tas bija raidījuma TOPa 20.vietā. Vēl no agrāk bijušajām raidījumā grupām būs Roterdamas (NL) "noiserock" trio "Sweet Release of Death" ar jaunu EP "The Blissful Joy of Living" un Lieges(BE)"dark/prog/exp.rock"kvartets"Helium Horse Fly"ar trešo LP"Hollowed".Pirmoreiz būs-Nīderlandes  "emo/postrock"kvartets "A Fool`s Errand" ar debijas LP "Gravitas", kur piedalās viesvokāliste. No Berlīnes "indierock" trio "I Drew Blank" (pazīstamās "shoegaze" grupas "Jaguwar" basistes/vokālistes Oyemi Hessou blakusprojekts) ar debijas EP "Interesting Life Choices" un "krautrock/garagerock" trio "LeVent" ar debijas LP "LeVent". Bet no Bernes (CH) būs jauns "postmetal" trio "E-L-R", kas debijas LP "Mænad" tūres ietvaros 16.novembrī būs Rīgā iesildot pazīstamo "Amenra".

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Rāgas

Tarun Bhattacharya

Šajā reizē klausāmies santūra mūziķa Tarun Bhattacharya (23.12.1957) ierakstus. Viņš pārstāv Senia Maihar gharānu, un sākotnēji studēja pie Rabi Bhattacharya un Dulal Roy, bet vēlāk kļuva par sitārista Ravi Shankar mācekli.

Lasīt vairāk

01:00

Mūzika