• Piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs
  • Vārda diena: Lija, Olīvija, Odrija, Olivers
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

09:00

Saeimas plenārsēdes

Tiešraidē Saeimas plenarsēžu translācijas var klausīties internetā, laikā, kad notiek Saeimas sēdes.

Windows Media formātā mms://lrsaeimaw.latvijasradio.lv/ppsaeima

MP3 formātā http://lrsaeimamp.latvijasradio.lv:8022/listen.pls

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

17:00

Lejasmeijere

“Jums noteikti jānodzīvo līdz nākamai sanāksmei”*

Šoreiz skatāmies izstādes mežā, lielveikalā un kimā: Latvijas kinētiskās mākslas klasiķa Artura Riņķa mākslas dārzā "Nekurienes vidū" jauna ekspozīcija "Kinglas"; Daigas Krūzes gleznas izstādītas galerijā "M. Māksla" iepirkumu centrā "Riga Plaza"; kim? laikmetīgās mākslas centrā Līgas Spundes personālizstāde "Kad elle būs pilna, mirušie staigās pa zemi", Lienes Pavlovskas personālizstāde "Aizver actiņas un smaidi", kā arī Kristas un Reiņa Dzudzilo instalācija "ZRwhdZ.Rīga". Par satraucošu pagriezienu raidījuma mierīgajā ritējumā parūpējās kultūras ministrs. 

Lasīt vairāk

17:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

Zinātnes vārdā

Organiskā ķīmija un farmakoloģija

Šodien Zinātnes vārdā viesojās Edgars Sūna, ķīmiķis, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Organiskās sintēzes perspektīvo tehnoloģiju laboratorijas vadītājs, LU profesors. Saruna par to, cik zinātniekam svarīgi pievērst uzmanību tam, kas visiem deguna priekšā, par to, kāpēc daļu ķīmijas dēvē par organisko, kā top jaunas zāles, un kā no uzspridzinātas skolas tualetes un prusaku preparēšanas izaugt par vadošu ķīmiķi pasaules mērogā.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Signāls

Signāls: jaunā sezona ir klāt

Šodien raidījuma tēma - Signāla jaunās sezonas aktivitātes Kaņepes kultūras centrā un atklāšanas pasākums Sintēze, kultūras foruma Baltā Nakts ietvaros.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Amber Muse

Epizode #148

Atvadīsimies no vasaras  izsmalcinātas elektroniskas mūzikas pavadījumā. Klausīsimies jaunumus no DJ Deep, Brame & Hamo, Dino Lenny, Oscar P, Svarog u.c. Taran & Lomov izstāstīs arī par brīvdienu manevriem un sezonas noslēdzošo Das Boot pasākumu, kas notiks 31.augustā.

Lasīt vairāk

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika