• Piektdiena, 2020. gada 2. oktobris
  • Vārda diena: Skaidris, Ilma
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

13:00

Mūzika

14:00

Mūzika

15:00

Mūzika

16:00

Mūzika

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Plūdums

19:00

Mūzika

20:00

Bitīt matos

Grupa "Krāsa" izdevusi savu debijas albumu "Ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši"

"Krāsai" šis ir pirmais lielais iznāciens – albums sevī ietver 10 dziesmas, kas, līdzīgi konfekšu kārbai, ko ikoniskajā filmā "Forests Gamps" salīdzināja ar dzīvi – sniedz unikālu skaņu nokrāsu emocijām un notikumiem, kurus, visticamāk, ir piedzīvojis ikviens.

Iespējams, ka katrs Latvijas iedzīvotājs vismaz vienreiz ir dzirdējis par Melanholisko valsi, bet tagad ir pienācis laiks dzirdēt arī melanholisko roku.

Ja līdz šim "Krāsa" bija klusa meitene skolas diskotēkā, tad tagad producents Kaspara Griezis pasniedz koši sarkano lūpu krāsu, un māsterēšanas meistars Lomiks izstumj uz deju grīdas – abu artava bija liels solis pretī jaunam skanējumam un sevis definēšanai.

Albuma lirikas ļauj ieskatīties kāda cilvēka dvēselē, uzzināt, cik maksā nevainīgs flirts un kā tas ir pastaigāt cita tupelēs: “Man patīk interpretācijas un, ja kāds zina, par ko ir albums, var man droši rakstīt Facebook. Bet, ja man jāatbild, tad pāris dziesmas ir par attiecību noslēguma posmu, kad ugunskurā izdziest ogles, un gaisā izplēn pelni. Viena dziesma ir par mājdzīvnieka nāvi, viena ir par Aristīda Briāna ielu, viena ir par tēva brāli un par laiku, kad ome vēl bija dzīva. Bet albums kopumā? Es nezinu, par ko ir albums. Par kaut ko svarīgu. Par nezināšanu. Par slēpšanos no patiesības.”

Šo noslēpumu un atbildi uz jautājumu - ak dievs, ko par mums teiks citplanētieši - nāksies atklāt pašam klausītājam, dziesmu pēc dziesmas.

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Partitūra

Studijā Krišjānis Kupcāns

Svētdienas raidījumā viesojas sitaminstrumentālists, ekskluzīvu sitaminstrumentu dizaineris un KK Seaside Drums ražotājs Krišjānis Kupcāns. Mākslinieks stāstīs par savu ceļu mūzikā un arī par to, kā tiek radīti augstas kvalitātes mūzikas instrumenti. Raidījumā skanēs Krišjāņa izvēlētā mūzika.

Raidījumu vada Ģirts Rozentāls un Māra Kalniņa.

Lasīt vairāk

Nakts pārraides

00:00

Partitūra

01:00

Mūzika