• Sestdiena, 2020. gada 5. decembris
  • Vārda diena: Sabīne, Sarma, Klaudijs
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

13:00

Mūzika

14:00

Mūzika

15:00

Mūzika

16:00

Mūzika

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Plūdums

Studijā atnāk dj Spacerider

Laikā, kad vēji sāk pūst stiprāk un dienas paliek īsākas, pie mums studijā atnāk dj Spacerider. Šņācošs, ritmisks, melodisks un ģeogrāfiski detroitisks tas ieplūst rādio ēterā...

Lasīt vairāk

19:00

Mūzika

20:00

Bitīt matos

Židrūns izdod jaunu albumu "Židrūns - Kovārņu mazbērniem"

Viesos grupa "Židrūns", kura ierakstījusi jaunu oriģinālmūzikas albumu.
"Albums ir iespēja nodot nākošajām paaudzēm (lai Dievs tās svētī!) pašiem patīkamās skaņās iekapsulētas sajūtas un vīzijas no mūsu tagadnes," par ierakstu saka grupas basģitārists Ulvis U.
Grupas "histēriskais skanējums," kā to savulaik noformulēja mūzikas žurnālists Uldis Rudaks, ir saglabāts arī jaunajā albumā. Tajā dzirdams, ka "Židrūnam" svaiga muzikāla iedvesma smelta no dažādiem eksotisku zemju roka un fanka mūzikas paveidiem. Ir saklausāmas atsauces uz psych un stoner roka noskaņu un estētiku.
Kā grupai no Rīgas Ādmiņu ielas muzikālās kopienas, šajā kvarteta ierakstā netrūkst arī tumšu nokrāsu, kas izskan kliedzošā skaļumā. Līdzās elektriskajām ģitārām, basģitārai, bungām un balsij dzirdama virstoņu stabule, harmonijas, elektriskās ērģeles un dažādas perkusijas.

Raidījumu vada Dambis, Blicsons un Erra. Sākums 20.00, viesi ierodas ap 21.00.

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Partitūra

Visīstenākā fanka sajūtu dažādība

Fanks ir dažāds un to Kaspars ar Elviju šajā raidījumā pierāda diezgan deviņdesmitprocentīgi. Viens uz raidījumu atnesis nu jau leģendāro britu elektroniķu "Underworld" ierakstu, otrs - igauņu padomjlaiku estrādes darinājumu... Pārsteidzoši, bet arī šoreiz tas kaut kā gana glīti salīmējas kopā.

Lasīt vairāk

Nakts pārraides

00:00

Partitūra

01:00

Mūzika