• Piektdiena, 2021. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

08:00

Nabarīts

08:15

#DigitālāsBrokastis

The Polite Type - tehnoloģisks risinājums interneta huligānisma mazināšanai

Kas ir mobings internetā? Vai tehnoloģijas spēj to mazināt? Noklausies sarunu ar TietoEVRY in Latvia vadītāju Valēriju Vārnu un Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītāju Nilu Konstantinovu gan par huligānismu internetā, gan jauno TietoEVRY rīku The Polite Type.

Podkāsta sērijā arī tehnoloģiju ziņu tops un jaunā Samsung Galaxy Tab Active 3 planšetdatora apskats - planšetdators cilvēkiem darbībā, kuri ir gatavi iemainīt spīdīgus dizaina aspektus pret izturību un praktiskumu.

Podkāsta sērija tapusi sadarbībā ar TietoEVRY in Latvia.

Lasīt vairāk

09:00

Nabarīts

Nabarīts. 2.daļa

Lasīt vairāk

10:00

Mūzika

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzikas sirds

Novembra apskats. Viesos Matīss Kļaviņš

Tā diena ir pienākusi - šodien izskan pēdējais 2020.gada "Mūzikas Sirds" raidījums tā ierastajā formātā, lai decembrī piedāvātu 3-daļīgu raidījumu ar atskatu uz visu labāko (un sliktāko) mūzikā aizvadītajā gadā.

Šodien atskatīsimies ne tikai uz šīs nedēļas jaunumiem, bet gan visu novembri - sākot ar māksliniekiem, kuri nokļuvuši Rock and Roll Hall of Fame, beidzot ar nupat izsludinātajiem Grammy balvu pretendentiem un, protams, arī labākajiem singliem. 

Savukārt raidījuma otrajā daļā pie mums ciemosies Matīss Kļaviņš, kurš nupat izdevis debijas ierakstu savam jaunākajam projektam MT$.

Lasīt vairāk

17:00

NABA Top

Top 25/10 LV

Lasīt vairāk

Vakara pārraides

19:00

Mūzika

20:30

Mūzika

21:00

Dabsolis

Leena Lahti - Leftfield Techno

Leena ir nemitīgos jaunu skaņu meklējumos underground elektroniskās mūzikas pasaulē. Jau kādu laiku interesējas par techno subžanru, ko varētu dēvēt par leftfield - to nevar dzirdēt lielos pasākumos un tā BPM reti pārsniedz 115 - 120 robežu. 

Šīs pārraides piedāvātajā miksā ir jūtama multikulturāla piegarša, skaņdarbi ir no daudzām pasaules malām, kas ir diezgan raksturīgi leftfield subžanram.

Lasīt vairāk

22:00

Vārnu laiks

Nostaļģija pēc koncertiem

Diezgan droši var teikt, ka šogad koncertus klātienē vairs nepiedzīvosim un šķiet arī nākamgad lielie festivāli un koncerti varētu vēl neatgriezties. Šajā raidījumā gremdēsimies atmiņās un klausīsimies ierakstus no lieliskiem koncertiem un festivāliem.

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika