• Piektdiena, 2021. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

10:00

Mūzika

11:00

Latvijas dēkaiņi

Latvijas Dēkaiņi #4 - Elīna Krēmere

Kas, Tavuprāt, ir labākā dāvana 18.dzimšanas dienā? Piemēram, šīs epizodes viešņa sev pilngadības svētkos uzdāvināja izaicinājumu noiet 100 km 24 stundās. Dāmas un kungi, šoreiz "Latvijas Dēkaiņos" ciemosies, iespējams, jaunākā ultramaratoniste Latvijā un pirmā dāma šī podkāsta vēsturē - Elīna Krēmere. Elīnas gaitām izsekot ikdienā ir teju neiespējami - studijas, radio raidījumu producēšana, darbs Latvijas Universitātes Komunikācijas un inovāciju departamentā, rogainings un skriešanas treniņi... Pati atzīst, ka nezina, kā visu paspēj. Un mēs arī nesaprotam. :) Elīna dalīsies ar piedzīvojumu tepat, Latvijā, mērojot 100 km 24 stundās tieši savā 18.dzimšanas dienā. Novembra aukstums un hipotermijas draudi, cīņa ar sevi un laiku, latvieša spītība un iekšēja pārliecība, ka 100 km pieveikt var ikviens - bet tikai tad, ja Tev ir īstā motivācija!

Raidījumu vada Ausma Cīrulniece un Zane Skujiņa.

Lasīt vairāk

11:30

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

Dienas apskats.“Riga Literata” pētnieki rada Rīgas humānistu tekstu digitālu datubāzi

Pasaulē labākais alus ir tieši Rīgā, bet senākā rasola recepte Latvijā Kurzemes gaumē piefiksēta 17. gadsimtā – šādas un daudzas citas vēsturiskas liecības būs atrodamas Rīgas humānistu tekstu digitālajā datubāzē, kuras izstrādē iesaistījušies starpnozaru un starpinstitūciju pētnieku grupa Humanitāro zinātņu fakultātē profesora Ojāra Lāma vadībā.

Lasīt vairāk

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

16:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

KŪL

"Pazaudētās dziesmas" Ģertrūdes ielas teātrī

Ģertrūdes ielas teātris savu 11.dzimšanas dienu atzīmējis ar pirmizrādi - "Pazaudētās dziesmas". Tas ir horeogrāfes Agates Bankavas, mūziķa Artūra Čukura un režisora Andreja Jarovoja kopdarbs, kas "skan par pasauli un nedrošību, sapņiem un realitāti, par sīko un par bezgalīgo, un tik svarīgo spēju silta jūlija dzīvesprieku saglabāt drēgnā oktobra rītā". 
Pārvarot bailes no nezināmā un izmantojot ķermeni, balsi un ritmu kā galvenos izteiksmes līdzekļus, radošā komanda ļāvusies drosmei piedzīvot jaunus apvāršņus un aicina skatītājus kopīgi nosapņot ļoti gribēto un vajadzīgo rītdienu.

Studijā viesosies Artūrs Čukurs. Raidījumu vada Māra Uzuliņa.

Lasīt vairāk

19:30

KŪL

Pakāpiens dejā

14.novembrī pirmizrādi piedzīvos horeogrāfa Jāņa Putniņa laikmetīgās dejas izrāde "Pakāpiens. Trešais stāvs". Izrāde ir cilvēka personības, pārtapšanas un eksistences stāsts kolektīvajā realitātē, kas veido pasauli ap mums. Pieci laikmetīgās dejas dejotāji meklēs atbildes uz jautājumiem, kuri ir nozīmīgi ikvienam no mums, it īpaši šajos nekonkrētajos laikos. 

Par izrādes transformācijām Covid-19 pandēmijas laikā sarunāsimies ar izrādes producenti Ievu Niedri.

Raidījumu vada Māra Uzuliņa.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Gaismas kaste

22:00

Absolūtais minors

Rudens raža 2020

Programmā:

01. ÆMÆTH - Drone Telecom
02. BOB DATA - Derranged Private World
03. TOMS AUNIŅŠ - Ætəvɪstɪk
04. WATERFLOWER - Zem Ūdens
05. SKD - Nekurzeme
06. DMITRY DISTANT - Nature's Interface [Heretic Electro]
07. PARADIGMA - Paradigmas Maiņa
08. KNAUZERS - Do You Wanna (video)
09. CRYING SKIES - Nothing Has Changed
10. BOB DATA - David
11. 9MONO RECORDINGS - Tu Esi

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika