• Sestdiena, 2020. gada 24. oktobris
  • Vārda diena: Renāte, Modrīte, Mudrīte
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

10:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Dienas apskats - kultūra, zinātne, izglītība un vide

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

16:30

Mūzika

Vakara pārraides

19:00

KŪL

Re Rīga - maģija, akrobāti un cirks Rīgas ielās

No 15. līdz 20. augustam Rīgas pilsētvidē un Rīgas cirkā notiks laikmetīgā cirka festivāls “Re Rīga!”. Dzegužkalnā 15. un 16. augustā paredzētas Rīgas svētku programmā iekļautās cirka izrādes, kā arī Rīgas cirka skolas aktivitātes bērniem. Savukārt no 18. līdz 20. augustam festivāls piedāvās izrādes Rīgas centrā – Rīgas cirkā un tā apkaimē, K. K. fon Stricka villā un citviet.

Ielu mākslas un laikmetīgā cirka festivāls “Re Rīga!” notiek astoto gadu, un tas ir lielākais laikmetīgā cirka un ielu mākslas notikums Baltijā. Festivāls ik gadu skatītājus iepazīstina ar jaunām, līdz šim šeit maz iepazītām kultūras formām. Šogad festivāla laikā Rīgas cirkā Merķeļa ielas pusē darbosies cirka preču veikaliņš.

Par šī gada festivāla programmu sarunāsimies ar festivāla pārstāvi Odriju Fišeri.

Lasīt vairāk

19:30

KŪL

Cirka mākslas izglītība lieliem un maziem

Māka žonglēt, spēja noturēt līdzsvaru un kocentrēties, iemaņas aktiermeistarībā, veiklība un laba sadarbības prasme, — tas noder ne tikai cirkā, bet arī dzīvē. Augusts un septembris ne tikai ir piesātināti ar cirka mākslas notikumiem, bet arī Rīgas cirka skola sākusi uzņemt jaunus dalībniekus - gan pieaugušos, gan bērnus. Šovakar sarunāsimies ar Rīgas cirka skolas vadītāju Māru Pāvulu par cirka mākslas izglītību, aktualitātēm un jaunumiem Rīgas cirkā.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Mūzika

22:00

Mūzika

Memoriāls aizgājušajiem laikabiedriem

Šajā pārraidē klausīsimies nupat izdevniecības "Kraamu Bode" paspārnē iznākušo izlasi "III Obeliski", kas veltīta trīs draugu - Kristapa Vilsona, Aivara Kudrjavceva (Koils) un Kristapa Pūces (Zyrnys) piemiņai.
Raidījumā izskanēs izlase pilnā tās garumā, kā arī trīs papildus skaņdarbi pašā pārraides izskaņā. 

Lasīt vairāk

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika