• Ceturtdiena, 2021. gada 21. janvāris
  • Vārda diena: Agne, Agnese, Agnija
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

07:00

Mūzika

Dienas pārraides

12:00

Mūzika

13:00

Mūzika

14:00

Mūzika

15:00

Mūzika

16:00

Zinātnes vārdā

17:00

Mūzika

Vakara pārraides

18:00

Plūdums

Mario ir fanks un džezs

Ētera vilni šovakar iekrāso fankī-džezīgi skaņdarbi. Čirkst plates Plūdumā! Get into groove! Labas noskaņas = good vibes.

Lasīt vairāk

19:00

Mūzika

20:00

Bitīt matos

"Jāņa Ruņģa klātbūtne" izdod otro albumu “Dzīvojumi”

Viesos grupa "Jāņa Ruņģa klātbūtne", kura izdevusi otro albumu “Dzīvojumi”, kas seko pirms diviem gadiem izdotajam “Ārpus prātus”.
Grupa albumu “Dzīvojumus” piesaka kā “virtuves albumu”, jo sadarbībā ar līdzproducentu Mārtiņu Krastiņu ieraksti bieži tikuši veikti paplašinātā virtuvē, kas aprīkota ar profesionālu studijas ekipējumu. “Šis albums ir kā ar spainīšiem piepildīts baseins,” sacīja Mārtiņš Krastiņš. “Tas piesātināts ar neskaitāmiem maziem eksperimentiem – no impulsa uz pulsu.”
Komentējot albuma nosaukumā izmantoto vārdu “dzīvojumi”, Jānis Ruņģis skaidroja, ka dzīvojums ir jebkāds notikums – viena nodzīvota diena vai piedzīvojums. Par dzīvojumu var uzskatīt arī kāda cilvēka pilnasinīgi nodzīvotu dzīvi.
Jānis Ruņģis ir visas albumā dzirdamās mūzikas autors, kā arī “Dzīvojumu” producents. Viņš pats dziesmas iedziedājis, iespēlējis ģitāras, elektrisko basu un vēl citus mūzikas instrumentus. Ierakstā piedalījušies arī citi mūziķi: dziedātājs Miķelis Putniņš no grupas “Ezeri”, stīgu kvartets “Nōna”, vokālistes Kristīne Pāže un Marija Valmiera, saksofonists un flautists Deniss Paškevičs, kontrabasists Staņislavs Judins, bundzinieks Rinalds Maksimovs un citi.
Raidījumu vada Dambis un Blicsons. Viesi ierodas ap 21.00.

Raidījums tiek veidots ar LKKF atbalstu.

Lasīt vairāk

22:00

Mūzika

23:00

Fankofīlija

Afrofanks, Ziemassvētki un Aminata

Sasildoša iedziļināšanās afrofanka ritmos no Eiropas, Ziemassvētku pirmatskaņojums no pašmāju ārēm un Aminatas vismīļākā dziesma.

Lasīt vairāk

Nakts pārraides

00:00

Partitūra

01:00

Mūzika