• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
LSM Bērnistaba

Rīta pārraides

06:00

Mūzika

09:00

Saeimas plenārsēdes

11:00

Mūzika

Dienas pārraides

15:00

Mūzika

15:20

Mūzika

16:00

Mūzika

17:00

Subjektīvie mērījumi

Ar ko nodarbojas kurators? Līna Birzaka-Priekule

Līna Birzaka-Priekule galvenokārt strādā ar mūsdienu māksliniekiem, savās profesionālajās interesēs galvenokāt pievēršoties laikmetīgajai mākslai. Absolvējusi Latvijas mākslas akadēmijas Mākslas vēstures katedru, strādā par izstāžu kuratori Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, kur vairākus gadus veidoja izstāžu programmu izstāžu zāles ARSENĀLS Radošajā darbnīcā, kā arī darbojas “VV Foundation”.

Raidījumā ieskatīsimies kuratora darba ikdienas izaicinājumos, kā arī uzzināsim pie kādiem aktuāliem kuratoriālajiem projektiem pašlaik strādā Līna Birzaka-Priekule.

Raidījumu vada Ieva Nagliņa.

Raidījums "Subjektīvie mērījumi" par mākslas izziņu skan LR6 LU radio NABA 95,8 FM pl. 17.00-18.00 katru otro ceturtdienu.

Raidījums top ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu.

Lasīt vairāk

Vakara pārraides

18:00

Mūzika

19:00

Zinātnes vārdā

Tava ķermeņa rezerves daļas. Saruna ar Dagniju Loču

Kā atšķiras mūsu kauli? Kādas funkcijas var veikt biomateriāli? Kad varam gaidīt mākslīgos orgānus? No kura mājsaimniecībā atrodamā produkta var pagatavot mākslīgos kaulus? Kas ir precīzijas medicīna? Kāpēc kauli būtu jādrukā operāciju zālē?

Par šiem un citiem jautājumiem runāsim ar Rīgas Tehniskās universitātes Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centra direktori Dagniju Loču.

Raidījumu vada Ieva Siliņa.

Lasīt vairāk

20:00

Mūzika

21:00

Zari un lapas

XTC – popgrupa, kas patika pašam Kurtam Kobeinam

Stundu garš ieskats angļu art rock / new wave grupas “XTC” biogrāfijā un muzikālajā daiļradē, neaizmirstot arī par viņu alter ego – psihedelisko grupu “The Dukes of Stratosphear”.
Raidījuma viesis – vokālists un ģitārists Kristaps Grasis, kurš uzstājies gan kā solo mākslinieks, gan spēlējis daudzās latviešu grupās (“Ludvigs dzird”, “Linga”, “One-Eyed-Wolf Band”, “Alis P” u. c.).

Lasīt vairāk

22:00

Signāls

23:00

Mūzika

Nakts pārraides

00:00

Mūzika

Epizode #234

Raidījums tempa ziņā būs kā iepriekšēja desmitgade: sāksies lēnām, ap 118bpm, un turpināsies līdz pat 134bpm beigās. Jauni ieraksti no Justin Jay & Claude VonStroke, Disruptive Pattern Material, Jon Hester u.c., kā arī mūsmāju producenta -=UHU=-.

Lasīt vairāk

01:00

Mūzika

02:00

Mūzika